Centrum Medyczne MED-GASTR w Panoramie Firm

Galeria zdjęć i wideo

Opis działalności

OD 1.01.2012 ZAPRASZAMY DO NOWEGO CENTRUM MEDYCZNEGO W ŁODZI, UL.MOKRA 4. TEL. 42 2582233, 506198994 OFERUJEMY: Szeroki zakres usług medycznych, Szpital z blokiem operacyjnym, oddział chirurgii ogólnej i onkologicznej, poradnie specjalistyczne, pracownie endoskopowe diagnostyczno-zabiegowe, pracownia USG, badania laboratoryjne, usługi w ramach umów z NFZ, Ministerstwem Zdrowia i Urzędem Miasta.

Marki i specjalizacje

Specjalizujemy się w gastrologii, endoskopii, kolonoskopii, rektoskopii, badaniach usg, zabiegach diagnostyczno-leczniczych na drogach żółciowych.
Ponadto posiadamy w pełni wyposażony blok operacyjny ze Stanowiskiem Intensywnego Nadzoru Anestezjologicznego.
Odziały chirurgii dziennej, gastroenterologicznej i proktologicznej.

Produkty i usługi

ZAPRASZAMY DO NOWOOTWARTEGO CENTRUM MEDYCZNEGO MED-GASTR W ŁODZI, UL. MOKRA 4 gdzie oferujemy Państwu:
1. PRACOWNIE ENDOSKOPOWE DIAGNOSTYCZNO-ZABIEGOWE:gastroskopia tradycyjna i bezstresowa, kolonoskopia, rektoskopia, zabiegi na drogach żółciowych, PEG, diagnostyka Helicobacter Pylori, diagnostyka celiakii, badania endoskopowe mogą być wykonywane w ZNIECZULENIU.
2.PORADNIE SPECJALISTYCZNE: gastrologiczna, gastrologiczna dla dzieci, hepatologiczna, chirurgia ogólna, chirurgia onkologiczna, choroby wewnętrzne,poradnia psychologiczno-psychiatryczna, kardiologia,
3.PRACOWNIA USG
4.MEDYCYNA PRACY
5.ODDZIAŁY SZPITALNE: chirurgia ogólna, onkologiczna, plastyczna
6.BADANIA LABORATORYJNE

PONADTO OFERUJEMY PAŃSTWU:
* KOMPLEKSOWOŚĆ I WYSOKĄ JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG PRZEZ WYSOKO WYKWAKIFIKOWANĄ KADRĘ MEDYCZNĄ Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM.
*USŁUGI W RAMACH UMÓW Z NFZ,MINISTERSTWEM ZDROWIA I URZĘDEM MIASTA.
*DOGODNY DOJAZD, PARKING DLA PACJENTÓW
*KLIMATYZOWANE POMIESZCZENIA
*CENTRUM DOSTOSOWANE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Opinie

0/1000
Bardzo dziękuję za bezbolesne (również psychicznie!!!) usunięcie ogromnej brodawki skórnej z potylicznej okolicy głowy, z którą żyłam ponad trzydzieści lat. Bardzo polecam to Centrum medyczne!!! Pacjentka Małgorzata Mikołajczyk
Małgorzata Mikołajczyk 2014-02-08
Polecam Pacjentka
2013-06-12
Serdeczne podziękowania dla specjalistów z centrum medycznego ze szpitala z ul mokrej za fachową opiekę medyczną oraz dla ordynatora oddziału chirurgicznego w Kutnie serdeczne podziękowania za pełny profesjonalizm Bardzo Bardzo Dziękuje i Jak Najbardziej Polecam te centrum medyczne Pacjentka Jadwiga Kłosiewska
Jadwiga Kłosiewska 2013-05-03
polecam tę placówkę.w moim przypadku(choroba żony)zajęto się perfekcyjnie.kolonoskopia,badania operacja,pobyt w szpitalu.Jeszcze raz polecam tą placówkę,wszystko było robione w ramach N.F.Z. Piozdrawiam.
2013-03-29
super szpital polecam Dariusz Stachurski
2013-02-16
Polecam ten szpital i jego usługi medyczne wszystkim, którzy chcą leczyć się w dobrych warunkach. Nieprzyjemne badania typu kolonoskopia czy gastroskopia to w tej placówce jest naprawdę mało dokuczliwe badanie. Był tam mój ojciec, który bardzo bał się tych badań. Okazało się, że niepotrzebnie, bo zrobione profesjonalnie i w znieczuleniu były praktycznie nieobciążające. Dobra i miła opieka.
Hanna Stępniewska-Mitin 2012-11-06
kolonoskopia ze znieczuleniem, super fachowcy jestem zadowolona polecam 2012-03-05
anna 2012-03-06
Gastroskopia w narkozie - świetnie
ewiko 2010-06-20
to prawda polecam korzystac
j.k 2008-12-30
polecam, bardzo sprawnie wykonane badanie.Miły personel. Szybkie terminy!
kazia 2008-10-16

Słowa kluczowe

poradnia gastrologicza, NFZ gastroskopia kolonoskopia, NFZ USG, gastrolog dziecięcy, pediatra, balon do żołądka, laryngolog, dermatologia, próby wysiłkowe, holter, echo serca
Powiadom o błędzie
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij