• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Centrum Medyczne MED-GASTR w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

ZAPRASZAMY DO CENTRUM MEDYCZNEGO MED-GASTR W ŁODZI, UL.MOKRA 4. TEL. 42 258 22 33, 506 198 994 OFERUJEMY: Szeroki zakres usług medycznych - poradnie specjalistyczne, Szpital z blokiem operacyjnym, oddział chirurgii ogólnej i onkologicznej, poradnie specjalistyczne, pracownie endoskopowe diagnostyczno-zabiegowe, pracownia USG, badania laboratoryjne, usługi w ramach umów z NFZ.

Marki i specjalizacje

Specjalizujemy się w gastrologii, endoskopii, kolonoskopii, rektoskopii, badaniach usg, zabiegach diagnostyczno-leczniczych na drogach żółciowych.
Ponadto posiadamy w pełni wyposażony blok operacyjny ze Stanowiskiem Intensywnego Nadzoru Anestezjologicznego.
Odziały chirurgii dziennej, gastroenterologicznej i proktologicznej.

Produkty i usługi

ZAPRASZAMY DO CENTRUM MEDYCZNEGO MED-GASTR W ŁODZI, UL. MOKRA 4 gdzie oferujemy Państwu:
1. PRACOWNIE ENDOSKOPOWE DIAGNOSTYCZNO-ZABIEGOWE: gastroskopia tradycyjna i bezstresowa, kolonoskopia, rektoskopia, zabiegi na drogach żółciowych, PEG, diagnostyka Helicobacter Pylori, diagnostyka celiakii, badania endoskopowe mogą być wykonywane w ZNIECZULENIU.
2.PORADNIE SPECJALISTYCZNE: gastrologiczna, gastrologiczna dla dzieci, hepatologiczna, chirurgia ogólna, chirurgia onkologiczna, choroby wewnętrzne, dietetyczna, endokrynologiczna, hepatologiczna, kardiologia, laryngologiczna, neurologiczna, ortopedyczna, poradnia psychologiczno-psychiatryczna, proktologiczna, urologiczna, neurochirurgiczna, alergologiczna dla dzieci.
3.PRACOWNIA USG - usg brzucha, serca, nerek, piersi, tarczycy, Doppler, bioder dziecięcych.
4. BALON DOŻOŁĄDKOWY
5. MEDYCYNA PRACY
6. ODDZIAŁY SZPITALNE: chirurgia ogólna, onkologiczna, plastyczna, ortopedyczny, neurochirurgiczny
7.BADANIA LABORATORYJNE

W trosce o Pacjentach przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety:
Centrum Szybkiej Diagnostyki Bólu Brzucha - diagnostyka bólu brzucha jednego dnia;
Gastrologiczne;
Endokrynologiczne;
Dietetyczne.

PONADTO OFERUJEMY PAŃSTWU:
* KOMPLEKSOWOŚĆ I WYSOKĄ JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG PRZEZ WYSOKO WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ MEDYCZNĄ Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM.
*USŁUGI W RAMACH UMÓW Z NFZ,MINISTERSTWEM ZDROWIA I URZĘDEM MIASTA.
*DOGODNY DOJAZD, PARKING DLA PACJENTÓW
*KLIMATYZOWANE POMIESZCZENIA
*CENTRUM DOSTOSOWANE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

więcej informacji na www.medgastr.pl

Opinie

0/1000
Bardzo dobra opieka Dr Ziemniaka sprawiła, że pobyt w szpitalu nie okazał się traumą dla mojego taty. Profesjonalnie przeprowadzona operacja przepukliny przebiegła bez komplikacji. Bardzo dobra opieka. Polecam ten szpital.
Córka pacjenta 2014-11-06
Bardzo dziękuję za bezbolesne (również psychicznie!!!) usunięcie ogromnej brodawki skórnej z potylicznej okolicy głowy, z którą żyłam ponad trzydzieści lat. Bardzo polecam to Centrum medyczne!!! Pacjentka Małgorzata Mikołajczyk
Małgorzata Mikołajczyk 2014-02-08
Polecam Pacjentka
2013-06-12
Serdeczne podziękowania dla specjalistów z centrum medycznego ze szpitala z ul mokrej za fachową opiekę medyczną oraz dla ordynatora oddziału chirurgicznego w Kutnie serdeczne podziękowania za pełny profesjonalizm Bardzo Bardzo Dziękuje i Jak Najbardziej Polecam te centrum medyczne Pacjentka Jadwiga Kłosiewska
Jadwiga Kłosiewska 2013-05-03
polecam tę placówkę.w moim przypadku(choroba żony)zajęto się perfekcyjnie.kolonoskopia,badania operacja,pobyt w szpitalu.Jeszcze raz polecam tą placówkę,wszystko było robione w ramach N.F.Z. Piozdrawiam.
2013-03-29
super szpital polecam Dariusz Stachurski
2013-02-16
Polecam ten szpital i jego usługi medyczne wszystkim, którzy chcą leczyć się w dobrych warunkach. Nieprzyjemne badania typu kolonoskopia czy gastroskopia to w tej placówce jest naprawdę mało dokuczliwe badanie. Był tam mój ojciec, który bardzo bał się tych badań. Okazało się, że niepotrzebnie, bo zrobione profesjonalnie i w znieczuleniu były praktycznie nieobciążające. Dobra i miła opieka.
Hanna Stępniewska-Mitin 2012-11-06
kolonoskopia ze znieczuleniem, super fachowcy jestem zadowolona polecam 2012-03-05
anna 2012-03-06
Gastroskopia w narkozie - świetnie
ewiko 2010-06-20
to prawda polecam korzystac
j.k 2008-12-30
polecam, bardzo sprawnie wykonane badanie.Miły personel. Szybkie terminy!
kazia 2008-10-16
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij