• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na przedstawianie mi ofert marketingowych przez telefon przez Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na przedstawianie mi ofert marketingowych przez telefon od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Podziel się
 • Drukuj

Galerie zdjęć

Opis działalności

Prowadzimy działalność remontowo-wykończeniową wnętrz mieszkalnych i przemysłowych. Oznacza to, że oferujemy Państwu remonty domów i wykończenia wnętrz na terenie całego województwa łódzkiego. Firma ma swoją siedzibę w Radomsku.

Produkty i usługi

Odpowiadamy za kompleksowe wykończenia wnętrz. Wykonujemy, bowiem wysokiej jakości gładzie gipsowe, które malujemy z ręki, lub przy użyciu profesjonalnego agregatu hydrodynamicznego. Wykonujemy także wszelkiego typu zabudowy G-K, wymyślne sufity i ściany, które następnie pokrywamy wszelkimi dostępnymi strukturami.

REMONTY DOMÓW, WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Odpowiadamy także za wszelkie prace glazurnicze, układanie glazury i terakoty oraz marmury. Jeśli Państwo zechcą, zajmiemy się także wnętrzem Twojej łazienki – od A do Z, a do tego przygotujemy dowolną powierzchnię pod wykładziny, panele czy parkiety.

Wykonujemy również sufity typu Armstrong, montaż okien i drzwi, montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych, oraz specjalizujemy się w malowaniu wielkopowierzchniowym przy użyciu agregatu hydrodynamicznego.

Do tego warto dodać kadrę pracowniczą, której najwięcej satysfakcji sprawia realizacja najtrudniejszych wyzwań i już wiedzą Państwo dlaczego warto zaufać właśnie nam. Gwarantujemy, że wszelkie nasze usługi budowlane będą wykonane zgodnie z życzeniem Klienta.

Dodatkowo wycenę robimy zupełnie darmowo! Wykończenia wnętrz i remonty domów na najwyższym poziomie.

Oferujemy m.in.:

- adaptacja poddaszy,
- układanie glazury i terakoty,
- łazienki od A do Z,
- montaż armatury,
- instalacje elektryczne,
- instalacje wodno-kanalizacyjne,
- wyburzenia i wycinanie otworów drzwiowych,
- sufity podwieszane g-k i wszelkie wymyślne zabudowy,
- ścianki działowe,
- wysokiej jakości gładzie gipsowe,
- malowanie z ręki jak i agregatem,
- tapetowanie,
- montaż paneli i finishparkiet,
- tynki dekoracyjne,
- remonty domów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij