Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Essentra Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Opis działalności

Moss jest producentem i dystrybutorem wyrobów zabezpieczeniowych i wykończeniowych dla różnych gałęzi przemysłu. Dystrybutor oddziałów i dystrybutorów w całej Europie, możemy sprostać potrzebom naszych Klientów.

Marki i specjalizacje

Produkcja i dystrybucja wyrobów zabezpieczeniowych i wykończeniowych dla różnych gałęzi przemysłu

Produkty i usługi

Moss Plastic Parts jest producentem i dystrybutorem wyrobów zabezpieczeniowych i wykończeniowych dla różnych gałęzi przemysłu. Dzięki sieci lokalnych oddziałów i dystrybutorów w całej Europie możemy sprostać potrzebom naszych Klientów.
Moss stale poszerza i rozwija portfolio oferowanych wyrobów i dzięki temu oferuje największy na rynku wybór elementów - ponad 10.000 różnych wyrobów dostępnych od ręki.
Moss stale rozwija i rozszerza ofertę, oferując w tym momencie ponad 10,000 standardowych wyrobów, dostępnych od ręki. Nasz pełny asortyment prezentujemy w najnowszym katalogu, na który składa się 15 rozdziałów:
- Zaślepki i nasadki
- Osłony dla hydrauliki i pneumatyki
- Siatka ochronna i zabezpieczenia transportowe
- Osłony rur i kołnierzy
- Wyroby maskujące, odporne na wysoką temperaturę
- Plomby
- Elementy złączne i mocowania
- Opaski kablowe, osprzęt kablowy i inne akcesoria
- Wsporniki i mocowania płytek drukowanych
- Stopy i kółka
- Uchwyty
- Dławice plastikowe
- Podkładki plastikowe
- Kółka przemysłowe
- Opaski meblowe
- Wkładki meblowe

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij