Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 1 S.A. w Panoramie Firm

Opis działalności

Galwanizacja obróbka aluminium i jego stopów, obróbka stopów żelaza. Wysoką jakość powłok galwanicznych zapewniamy dzięki monitoringowi kąpieli galwanicznych, jak również analizom chemicznym wykonywanym przez zakładowe laboratorium chemiczne.

Marki i specjalizacje

Remonty, modernizacje, obsługa, usługi. Mi-2, Mi-8, Mi-14, Mi-17, Mi-24, Kaman SH-2G.

Produkty i usługi

Remonty główne oraz obsługa i modernizacja śmigłowców typu Mi-2, Mi-8, Mi-14, Mi-17, Mi-24 oraz Kaman SH-2G.

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A. w Łodzi to jedna z wiodących firm europejskich branży lotniczej o ponad 60-letniej tradycji.

Firma ugruntowała swoją pozycję na rynku lokalnym, krajowym i zagranicznym dzięki niestandardowej działalności, która w głównej mierze obejmuje remonty, obsługi i modernizacje śmigłowców Mi-2, Mi-8, Mi-14, Mi-17, Mi-24 oraz Kaman SH-2G.
Spółka specjalizuje się również w usługach w zakresie pokryć galwanicznych, metrologii oraz obróbki mechanicznej.

Z wielką przyjemnością przedstawimy Państwu naszą historię, zakres naszych usług oraz remontowane przez naszą firmę śmigłowce, które są podstawą naszej działalności i stanowią powód do dumy oraz satysfakcji wszystkich pracowników.

Certyfikaty

certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat
certyfikat

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij