Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Zakłady Przemysłu Cukierniczego "Unitop-Optima" S.A. w Panoramie Firm

Opis działalności

Słodki Smak Życia. Zakład Przemysłu Cukierniczego "Unitop-Optima" S.A. produkują wyroby grylażowe: sezamowe, chałwa i sezamki oraz batony orzechowe i z ziaren, karmelki twarde i nadziewane, pomadki, wafle nadziewane oraz wyroby w czekoladzie w polewie jogurtowej, pomadki mleczne, gumki rozpuszczalne, wyroby świąteczne.

Marki i specjalizacje

* słodycze
* chałwy
* sezamki
* karmelki twarde
* karmelki nadziewane
* wyroby w czekoladzie
* wyroby grylażowe
* pomadki mleczne
* gumki rozpuszczalne
* draże
* wafle nadziewane
* wyroby świąteczne

Produkty i usługi

Zakład Przemysłu cukierniczego "Unitop-Optima" S.A. produkują wyroby grylażowe: sezamowe (chałwa i sezamki) oraz batony orzechowe i z ziaren, karmelki twarde i nadziewane, pomadki, wafle nadziewane oraz wyroby czekoladowe i w polewie jogurtowej.

Naszej znakomitej jakości wyroby cieszą się dużym powodzeniem zarówno w kraju, jak i zagranicą. Eksportujemy do wielu krajów Europy Zachodniej i Środkowo-Wschodniej, do Kanady, USA, Australii, a także do Arabii Saudyjskiej.

Firma posiada ponad 60-letnią tradycję. Okres intensywnego rozwoju przedsiębiorstwa zarówno pod względem modernizacji i rozbudowy bazy technologiczno-produkcyjnej, jak również zdobywania nowych rynków zbytu, przypada na lata 90-te.

W tym czasie staliśmy się największym polskim eksporterem wyrobów sezamowych.

* cukierki
* słodycze
* chałwy
* sezamki
* karmelki twarde
* karmelki nadziewane
* wyroby w czekoladzie
* wyroby grylażowe
* pomadki mleczne
* gumki rozpuszczalne
* wafle nadziewane
* wyroby świąteczne

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij