Sakostal w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Działamy w branży krat pomostowych. Sprzedajemy materiały stalowe takie jak: kraty pomostowe, stopnie metalowe, płyty warstwowe, siatki i blachy. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do bezpośredniego kontaktu.

O nas

Doskonałej jakości materiały stalowe, to podstawa działania każdego przemysłu. SAKOSTAL jest wiodącą firmą w dziedzinie sprzedaży wysokiej jakości materiałów wykonanych ze stali.

Naszą specjalnością są kraty pomostowe. Jest to nasz główny produkt. W swoim asortymencie posiadamy kraty pomostowe typu Mostostal, kraty wema.

Cały czas rozszerzając swoją działalność SAKOSTAL świadczy nie tylko usługi sprzedaży hurtowej, ale także i detalicznej. W związku z tym zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i sklepy, firmy budowlane, a także hurtownie.

Prowadząc naszą działalność cały czas dążymy do tego, aby być jak najbardziej elastycznymi dla klientów. To z myślą o naszych klientach macie Państwo możliwość kupowania dla siebie towarów w naszych sklepach stacjonarnych, jak i drogą internetową.

Nasza oferta, to także takie materiały stalowe jak: blachy, stopnie schodowe, si