Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Sakostal w Panoramie Firm

Opis działalności

Działamy w branży krat pomostowych. Sprzedajemy materiały stalowe takie jak: kraty pomostowe, stopnie metalowe, płyty warstwowe, siatki i blachy. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do bezpośredniego kontaktu.

O nas

Doskonałej jakości materiały stalowe, to podstawa działania każdego przemysłu. SAKOSTAL jest wiodącą firmą w dziedzinie sprzedaży wysokiej jakości materiałów wykonanych ze stali.

Naszą specjalnością są kraty pomostowe. Jest to nasz główny produkt. W swoim asortymencie posiadamy kraty pomostowe typu Mostostal, kraty wema.

Cały czas rozszerzając swoją działalność SAKOSTAL świadczy nie tylko usługi sprzedaży hurtowej, ale także i detalicznej. W związku z tym zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i sklepy, firmy budowlane, a także hurtownie.

Prowadząc naszą działalność cały czas dążymy do tego, aby być jak najbardziej elastycznymi dla klientów. To z myślą o naszych klientach macie Państwo możliwość kupowania dla siebie towarów w naszych sklepach stacjonarnych, jak i drogą internetową.

Nasza oferta, to także takie materiały stalowe jak: blachy, stopnie schodowe, siatki czy stal jakościową.

Możecie Państwo liczyć na nasze doradztwo przy wyborze odpowiednich dla siebie materiałów.

Marki i specjalizacje

- kraty pomostowe,
- ocynkowane typ Mostostal,
- kraty wema,
- kraty podestowe,
- pokrycia kanałów,
- wycieraczki ocynkowane z ramkami,
- wycieraczki stalowe,
- stopnie schodowe

Siatki: krępowane, zgrzewane, cięto-ciągnione, panele ogrodzeniowe.

Blachy: cynkowo-tytanowe, trapezowe, dachówkowe, perforowane, ryflowane.

Produkty i usługi

Nasze produkty:
- kraty pomostowe ocynkowane typ Mostostal,
- kraty wema,
- kraty podestowe,
- przykrycia kanałów,
- wycieraczki ocynkowane z ramkami,
- wycieraczki stalowe,
- stopnie schodowe.

Siatki:
- krępowane,
- zgrzewane,
- cięto-ciągnione,
- panele ogrodzeniowe.

Blachy:
- cynkowo-tytanowe,
- trapezowe,
- dachówkowe,
- perforowane,
- ryflowane.

- stal jakościowa,
- metale kolorowe,
- płyty warstwowe,
- śruby,
- rynny PCV,
- stalowe i tytanowo-cynkowe.

Skorzystaj z wysokiej klasy materiałów stalowych. Zapraszamy do współpracy.

Opinie

0/1000
Wykorzystałem schody z tejże firmy przy budowaniu hal. Dużą zaletą stopni jest zabezpieczenie przeciw poślizgom, nawet podczas deszczu po schodach można bezpiecznie chodzić. Dla mnie to ważna sprawa, bo zatrudniam 15 pracowników i nie chcę mieć wypadków... Montaż tak jak obiecano był szybki i bezproblemowy, w jeden dzień uwinęliśmy się ze wszystkimi schodami.
marek 2013-07-01
Dołączam się do pozytywnych opinii. Realizowałem u nich duże zamówienie na kraty prasowane do hali produkcyjnej i uważam, że Sakostal to poważny i uczciwy kontrahent. Otwarci na potrzeby klienta, pomocni, elastyczni w swojej ofercie cenowej, można się dogadać jednym słowem .To firma na poziomie.
greg72 2013-04-02
Świetna jakość materiałów i pełne doradztwo, od razu widać, że ma się do czynienia z fachowcami. Serdecznie polecam
Klient 2013-02-04
sprawnie, tanio i solidnie. Współpracowałem z nimi przy budowie w warsztacie. Bardzo dobre materiały. Jestem zadowolony.
bi 2012-05-23
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij