Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Zarządzanie i Obsługa Nieruchomości "Twój Dom" Dariusz Wołk w Panoramie Firm

Opis działalności

Dynamiczna firma zajmująca się profesjonalną, kompleksową obsługą rynku nieruchomości. Zarządzanie nieruchomościami. Wspólnoty Mieszkaniowe i Lokalowe, nieruchomości komercyjne.

Produkty i usługi

Dynamiczna firma zajmująca się profesjonalną, kompleksową obsługą rynku nieruchomości w zakresie zarządzania oraz doradztwa w zakresie zarządzania nieruchomościami, a także prowadzenie księgowości dla Wspólnot.

Zarządzamy nieruchomościami, głównie wspólnotami mieszkaniowymi, prywatnymi kamienicami oraz nieruchomościami handlowymi

Do wykonywania działalności zawodowej z zakresu zarządzania nieruchomościami uprawniają nas posiadane odpowiednio licencje zawodowe wydane przez oraz Ministra Infrastruktury.

W odpowiedzi na dynamiczny rozwój firmy i rosnące potrzeby naszych klientów stale rozszerzamy zakres naszej działalności.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij