• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Zarządzanie i Obsługa Nieruchomości "Twój Dom" Dariusz Wołk w Panoramie Firm

Opis działalności

Dynamiczna firma zajmująca się profesjonalną, kompleksową obsługą rynku nieruchomości. Zarządzanie nieruchomościami. Wspólnoty Mieszkaniowe i Lokalowe, nieruchomości komercyjne.

Produkty i usługi

Dynamiczna firma zajmująca się profesjonalną, kompleksową obsługą rynku nieruchomości w zakresie zarządzania oraz doradztwa w zakresie zarządzania nieruchomościami, a także prowadzenie księgowości dla Wspólnot.

Zarządzamy nieruchomościami, głównie wspólnotami mieszkaniowymi, prywatnymi kamienicami oraz nieruchomościami handlowymi

Do wykonywania działalności zawodowej z zakresu zarządzania nieruchomościami uprawniają nas posiadane odpowiednio licencje zawodowe wydane przez oraz Ministra Infrastruktury.

W odpowiedzi na dynamiczny rozwój firmy i rosnące potrzeby naszych klientów stale rozszerzamy zakres naszej działalności.

Opinie