Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 46zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę bezpłatnie. Zyskasz:

  • nowych klientów
    (mamy 5 milionów użytkowników miesięcznie)
  • wsparcie konsultanta
  • obecność w Panoramie Firm
    i dobrą pozycję w innych wyszukiwarkach

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Zarządzanie i Obsługa Nieruchomości "Twój Dom" Dariusz Wołk w Panoramie Firm

Opis działalności

Dynamiczna firma zajmująca się profesjonalną, kompleksową obsługą rynku nieruchomości. Zarządzanie nieruchomościami. Wspólnoty Mieszkaniowe i Lokalowe, nieruchomości komercyjne.

Produkty i usługi

Dynamiczna firma zajmująca się profesjonalną, kompleksową obsługą rynku nieruchomości w zakresie zarządzania oraz doradztwa w zakresie zarządzania nieruchomościami, a także prowadzenie księgowości dla Wspólnot.

Zarządzamy nieruchomościami, głównie wspólnotami mieszkaniowymi, prywatnymi kamienicami oraz nieruchomościami handlowymi

Do wykonywania działalności zawodowej z zakresu zarządzania nieruchomościami uprawniają nas posiadane odpowiednio licencje zawodowe wydane przez oraz Ministra Infrastruktury.

W odpowiedzi na dynamiczny rozwój firmy i rosnące potrzeby naszych klientów stale rozszerzamy zakres naszej działalności.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij