• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Jesteś właścicielem tej firmy?
Wypromuj swoją firmę

Opinie

0/1000
Miałem okazję bawić się na imprezie prowadzonej przez tę grupę, cóż mogę powiedzieć? Zrobili to lepiej ode mnie. Pozdrawiam.
DJ Senator Sosnowiec 2014-12-06
Panowie jesteście WIELCY przez wielkie W. Filmowałem na weselu w Rogozinie koło Płocka. W naszej okolicy takiej drugiej ekipy nie ma. Pełen szacun. Jak to mówią "z chlebem, z chlebem, to chłopy robią"
Kamerzysta Płock 2014-12-01
Dziękujemy za wspaniałą zabawę na weselu u Natalii i Marcina. Pozdrowienia ślą Beata i Sławek (ten co nie wykupił abonamentu na robienie zdjęć) z Norymbergii.
situsie 2014-10-22