Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
"Ow-Plast" Jerzy Wiłkowski w Panoramie Firm

Opis działalności

Oferujemy szeroką gamę produktów z naszej branży. Zadzwoń i sprawdź. OW-PLAST przetwórstwo tworzyw sztucznych.

O nas

Firma OW-PLAST powstała w 1991 roku i od początku działa w branży opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu kosmetycznego. Specjalizuje się w produkcji oprawek do kolorowej i ochronnej kosmetyki ust.

Marki i specjalizacje

Oprawki do pomadek, ochronnej kosmetyki ust, opakowania z tworzyw sztucznych. Opakowania do kosmetyków z tworzyw sztucznych.
Produkty i usługi

OP-PLAST jest dostawcą opakowań zarówno na rynek polski jak i dla producentów z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Czech, Szwecji, Niemiec, Francji.

Firma OW-PLAST powstała w 1991 roku i od początku działa w branży opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu kosmetycznego. Specjalizuje się w produkcji oprawek do kolorowej i ochronnej kosmetyki ust.
Opakowania produkowane są z PS najlepszego gatunku. Surowiec posiada certyfikat, który pozwala na kontakt z masami kosmetycznymi.

Kolorystyka opakowań jest dostosowana do niekonwencjonalnych pomysłów, oczekiwań i potrzeb klientów.
Zapewniamy możliwość zdobienia opakowań metodą Hot-stampingu i Tampodruku. Realizujemy indywidualne projekty klienta. Wykorzystujemy w produkcji farby i folie renomowanych producentów. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług.

Opinie

0/1000
Wysoka jakość, szybkie terminy realizacji zamówienia.
Stały klient 2013-12-02

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij