Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Lio-Tex Mukesh Aswani w Panoramie Firm

Opis działalności

Hurtownia tkanin i dzianin oraz wyrobów tekstylnych. Szeroki wybór asortymentu, atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu tel 503653913 lub 422130131. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Produkty i usługi

Specjalizujemy się w sprzedaży i dystrybucji tkanin, dzianin oraz artykułów tekstylnych w ilościach hurtowych i detalicznych. Zapraszamy do współpracy producentów, sklepy tekstylne, zakłady usługowe i pracownie krawieckie.

Nasza linia tkanin, którą sukcesywnie powiększamy, zawiera kilkadziesiąt niebanalnych kolekcji zgodnych z aktualnymi trendami, w skład, których wchodzi paręset pozycji, osiągalnych w systemie sprzedaży kuponowej (na metry) i belkowej. Bogata oferta obejmuje tkaniny przeznaczone na firany, zasłony, rolety, panele, narzuty, obrusy, pokrowce, tapicerkę i wiele innych, a także tkaniny trudnopalne wykorzystywane w miejscach użyteczności publicznej. Tkaniny z naszej kolekcji cechują się wysokimi parametrami technicznymi, oryginalnością wzornictwa i różnorodnością strukturalną.

Nasza propozycja skierowana jest do firm z całej Europy, przede wszystkim wykonujących usługi dekoracyjne, do sklepów prowadzących sprzedaż detaliczną tkanin, salonów dekoracji i aranżacji wnętrz, jak również do producentów mebli tapicerowanych i producentów domowych wyrobów tekstylnych, hurtowni tkanin i wszystkich przedsiębiorstw związanych z branżą.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij