• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj

Galerie zdjęć

Opis działalności

Zapraszamy do kontaktu tel 503653913 lub 422130131. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Produkty i usługi

Oferujemy bardzo szeroką gamę tkanin i dzianin na ubrania, spodnie, wykonanych na bazie przędz poliestrowych oraz mieszanek, a także tkaniny na odzież damską z większym udziałem włókien naturalnych. Klientom proponujemy: tkaniny odzieżowe, tkaniny ubraniowe, tkaniny koszulowe, tkaniny chiński, tkaniny turecki, tkaniny spodniowe, flausz, tkaniny lniane, tkaniny na spódnice, tkaniny garsonkowe, tkaniny bluzkowe, dzianiny bluzkowe, dzianiny sukienkowe, dzianiny na tuniki, dzianina drukowana.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij