Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Lio-Tex Mukesh Aswani w Panoramie Firm

Opis działalności

Hurtownia tkanin i dzianin oraz wyrobów tekstylnych. Szeroki wybór asortymentu, atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu tel 503653913 lub 422130131. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Produkty i usługi

Specjalizujemy się w sprzedaży i dystrybucji tkanin, dzianin, podszewek, firan, zasłon oraz artykułów tekstylnych w ilościach hurtowych i detalicznych. Zapraszamy do współpracy producentów, sklepy tekstylne, zakłady usługowe i pracownie krawieckie.

Nasza linia tkanin, którą sukcesywnie powiększamy, zawiera kilkadziesiąt niebanalnych kolekcji zgodnych z aktualnymi trendami, w skład, których wchodzi paręset pozycji, osiągalnych w systemie sprzedaży kuponowej (na metry) i belkowej. Bogata oferta obejmuje tkaniny przeznaczone na firany, zasłony, rolety, panele, narzuty, obrusy, pokrowce, tapicerkę i wiele innych, a także tkaniny trudnopalne wykorzystywane w miejscach użyteczności publicznej. Tkaniny z naszej kolekcji cechują się wysokimi parametrami technicznymi, oryginalnością wzornictwa i różnorodnością strukturalną.

Nasza propozycja skierowana jest do firm z całej Europy, przede wszystkim wykonujących usługi dekoracyjne, do sklepów prowadzących sprzedaż detaliczną tkanin, salonów dekoracji i aranżacji wnętrz, jak również do producentów mebli tapicerowanych i producentów domowych wyrobów tekstylnych, hurtowni tkanin i wszystkich przedsiębiorstw związanych z branżą.

Opinie

0/1000