Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Szkółka Krzewów Ozdobnych "Borowczyk" Marcin Borowczyk w Panoramie Firm

Opis działalności

Produkujemy materiał najwyższej jakości. Oprócz sprzedaży hurtowej przy szkółce znajduje się punkt s sprzedaży detalicznej, gdzie klientom oferujemy kilkaset gatunków i odmian drzew i krzewów ozdobnych

Produkty i usługi

Oprócz sprzedaży hurtowej przy szkółce znajduje się punkt sprzedaży detalicznej, gdzie klientom oferujemy kilkaset gatunków i odmian drzew i krzewów ozdobnych. Jeśli potrzebujecie Państwo porad odnośnie zagospodarowania waszego ogrodu domowego lub jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące ochrony roślin, służymy fachową pomocą.
Szkółka powstała na bazie 24 ha gospodarstwa rolno-ogrodniczego, które jest prowadzone zawsze na najwyższym poziomie od przeszło 50 lat. Od 1998 roku w gospodarstwie uprawiane są wyłącznie drzewa i krzewy ozdobne, w gruncie i kontenerach.

Produkujemy materiał najwyższej jakości wyłącznie z własnych mateczników odmian sprawdzonych od kilkudziesięciu lat w polskich warunkach klimatycznych, posiadamy również nowości, produkowane jednak w mniejszych ilościach.

Opinie

0/1000
Profesjonalna szkolka.polecam.jestem bardzo zadowolony
Fran 2011-08-20
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij