• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Jesteś właścicielem tej firmy?
Wypromuj swoją firmę

Opinie

0/1000
super firma
2013-01-11
Jestem bardzo zadowolona. Nasza restauracja w końcu nabrała odpowiedniego wyglądu wyposażona w krzesła i stoły tego producenta. Bar przepiękny i funkcjonalny. Pozdrawiam serdecznie z Opoczna.
Janina i Krzysztof 2009-03-20
ŚWIETNY ASORTYMENT. NAJSZERSZY NA RYNKU
KUCHARSKI 2007-12-26
Duża, profesjonalna firma. Bardzo seroki asortyment
M.Kucharski Katowice 2007-04-23

Podobne oferty w pobliżu

Częstochowska 50, Radomsko
Meble
Piłsudskiego 129, Radomsko
Meble
Piramowicza 27, Radomsko
Meble
Jana III Sobieskiego 6 a, Radomsko
Meble
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij