Galerie zdjęć

Opis działalności

Głównym obszarem aktywności firmy EuroPłot jest montaż oraz sprzedaż ogrodzeń panelowych, betonowych oraz ogrodzeń z siatki.

Marki i specjalizacje

Oferujemy Państwu panele ogrodzeniowe wykonane z drutu stalowego a następnie ocynkowanego ogniowo , nasze wyroby to stal polska ocynkowana ogniowo , nie zgrzewamy drutu ocynkowanego gdzie pod wpływem zgrzania ulega wypaleniu i jedyną ochroną przed korozją jest lakier proszkowy, na nasze panele ogrodzeniowe udzielamy dziesięcioletniej gwarancji , a nie jak supermarkety dwa trzy lata

Produkty i usługi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przy montażu oraz produkcji wyżej wymienionych systemów oferujemy państwu najniższe ceny oraz fachowe wykonanie.

Proponowane przez nas produkty zasługują na miano profesjonalnych i godnych polecenia. Cechuje je doskonała jakość, ponieważ dbamy o najdrobniejsze detale, dzięki którym nasz produkt staje się niezawodnym, stabilnym i zachowuje najwyższą wartość przez lata.

Posiadamy:
- agregaty prądotwórcze, świdry, betoniarki, prowadzimy samodzielnie prace w każdym terenie. Uzupełnieniem całej oferty są bramy i furtki skrzydłowe, bramy przesuwne, ogrodzenia betonowe oraz siatką, klinkier, kojce dla psów i zwierzyny z ogrodzeniem i podłożem

Opinie

0/1000
Tanie rozwiązanie nie są złe. Po naradzie zdecydowaliśmy się na ogrodzenie z siatki, tym bardziej, że na działce w sumie chronić się chcemy głównie przed zwierzętami. Siatka powlekana PCV najwyższej jakości.
Tomson 2013-11-15

Słowa kluczowe

ogrodzenia, ogrodzenia panelowe, ogrodzenia z betonu, ogrodzenia z siatki, ogrodzenia klinkierowe, drewno opałowe
Powiadom o błędzie
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij