• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Podziel się
 • Drukuj
Jesteś właścicielem tej firmy?
Wypromuj swoją firmę

Opinie

0/1000
hm....ciekawe ponieważ jestem panikarą na widok stomatologa a pani doktor jak i pan doktor stomatolodzy z powołania sympatyczni mili i profesjonalizm tłum. na czym polega dane leczenie a gabinet jest wyposażony w profesjonalny sprzęt gorąco polecam najlepszy gabinet na terenie żywca i bielska
pacjentka 2012-02-06
NIE ZGADZAM SIĘ Z ŻYWCZANKĄ, CHODZĘ DO TEGO STOMATOLOGA OD LAT. OWSZEM, SPORO MNIE TO KOSZTOWAŁO, ALE ZAWSZE ILEKROĆ ZADZWONIĘ MOGĘ LICZYĆ NA POMOC, PANI DOKTOR I POMOC DENTYCZNA SĄ MIŁE. URATOWAŁA MI JEDYNKĘ, KTÓRĄ INNY DENTYSTA NA KASE CHCIAŁ OD RAZU USUNĄĆ, POZA TYM MOJE DZIECI JĄ POLUBIŁY BO MA DOBRY STOSUNEK DO DZIECI. POLECAM
ZADOWOLONA 2009-06-30
najgorsza dentystka na terenie zywca,wszystkie zeby które mi leczyla mam znowu do leczenia bo byly zle,niedbale,niedokladnie zrobione,przez to mam dwa razy tyle kosztów. korona po pól roku zaczela sié ruszac! za naprawienie swojego bledu kazala sobie jeszcze raz zaplacic!
zywczanka30 2007-12-04

Podobne oferty w pobliżu

al. Piłsudskiego 72, Żywiec
Stomatolodzy i protetycy
Wesoła 7, Żywiec
Stomatolodzy i protetycy
Mochnackiego 12, Żywiec
Stomatolodzy i protetycy
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij