Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Elanstil S.C. Grzegorz P. Auerbach Sebastian G. Auerbach w Panoramie Firm

Opis działalności

Wieloletnia już obecność w branży, a co za tym idzie zdobyte doświadczenie wykorzystywane jest przez nas, na co dzień w perfekcyjnej obsłudze wszystkich naszych Klientów w ilościach podstawowych, poczynając od 25 kg każdego tworzywa poprzez dostawy kilku i kilkunastotonowe po całosamochodowe.

O nas

Rozpoczęcie działalności firmy to marzec 1989 roku – początkowo w branży konfekcyjnej. Dwa lata później, w roku 1991 podpisaliśmy odpowiednie umowy z Zakładami Włókien Chemicznych STILON w Gorzowie Wielkopolskim, rozpoczynając w ten sposób prowadzoną po dziś dzień działalność przedstawicielsko - dystrybucyjną. W zakres naszej oferty wchodziły produkowane przez nich półprodukty poliamidowe w postaci włókien ciętych, przędz technicznych i tekstylnych, monofilamentów (żyłek) oraz granulatów konstrukcyjnych. Od roku 1997, „Stilon” wszedł w struktury potężnego międzynarodowego koncernu RHONE POULENC, a następnie RHODIA, co dodatkowo otworzyło nam drogę do importu z innych ich zakładów Europy, Francji, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Niemiec i Łotwy.

W roku 1996 rozszerzyliśmy naszą paletę ofertową w analogiczne półprodukty w postaci włókien ciętych oraz przędz tekstylnych i technicznych, tym razem na bazie poliestru, produkowanych przez Zakłady Włókien Chemicznych ELANA w Toruniu.

Z uwagi na spadek w naszym kraju tak rangi jak i potencjału przemysłu tekstylnego, nasza działalność w głównej mierze skupiła się jakiś czas temu i trwa to po dziś, na ofertach składanych przetwórcom tworzyw sztucznych.

Od 2007 r. weszliśmy w struktury amerykańskiej firmy dystrybucyjnej ASHLAND, mającej swoje oddziały we wszystkich krajach Europy, a zajmującej się dystrybucją niemalże wszystkich rodzajów tworzyw sztucznych, produkowanych przez wiodących światowych producentów. Dzięki współpracy z firmą ASHLAND jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu po konkurencyjnych cenach i czasie tworzywa konstrukcyjne, tworzywa masowe oraz kompozycje polimerowe. W naszej ofercie posiadamy także wsparcie w postaci technicznej - w naszym zespole pracuje wysoko wykwalifikowana absolwentka Wydziału Chemii na Politechnice Śląskiej ze specjalizacją Polimery i Tworzywa Sztuczne. Nasi najsolidniejsi kontrahenci mają zapewnione utrzymanie długoterminowych, bezpiecznych dla nich zapasów materiałowych.


Marki i specjalizacje

Tworzywa sztuczne, Przędze, Żyłki monofile – sprzedaż, przetwórstwo, dystrybucja.

Produkty i usługi

- W ramach tworzyw konstrukcyjnych oferujemy:
* Poliamidy
* Poliwęglany
* POM
* PC / ABS
* PBT

- W ramach produktu poliolefiny oferujemy:
• Polietylen
* HDPE - wtrysk, wytłaczanie, wytłaczanie + rozdmuch
* LDPE
* LLDPE
• Polipropylen
* HOMOPOLIMERY
* KOPOLIMERY
* RANDOM -KOPOLIMERY

- W zakresie tworzyw na bazie styrenu proponujemy:
* HIPS
* GPPS
* ABS
* SAN

- Oferta na przędze techniczne zawiera:
* PA66 235/34 nat
* PA66 470/68 nat
* PA6 940/140 nat
* PA6 1440/210 nat
* PA6 1880/280 nat
* PA6 940 kolory

-Oferta na przędze poliestrowe / przędze polyester zawiera:
* PES 150/48
* PES 150/48 x 2 biała
* PES 300/72
* PES 300/96
* PES 300/78
* PES TWY 530/128/95Z biała

- W zakresie żyłek oferujemy:
* Żyłka PA6 0,16 mm
* Żyłka PA6 0,20 mm
* Żyłka PA6 0,25 mm
* Żyłka PA6 0,25 mm czarna
* Żyłka PA6 0,30 mm
* Żyłka PA6 0,40 mm
* Żyłka PA6 0,45 mm
* Żyłka PA6 0,70 mm
* Żyłka PES 0,38x0,99 mm zielona
* Żyłka PES 0,30 mm
* Żyłka PP 0,30 mm

Dostępne również inne średnice oraz kolory

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij