Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 46zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Kancelaria Adwokacka Marcin Kurowski & Partnerzy w Panoramie Firm

Opis działalności

Efektywna pomoc prawna w sprawach cywilnych, karnych, gospodarczych, rodzinnych i administracyjnych. Reprezentacja przed sądami i organami administracji publicznej. Windykacja należności, udział w negocjacjach. Doradztwo w sprawach zamówień publicznych - dla zamawiających i wykonawców, pomoc przy redakcji postanowień SIWZ, sporządzanie odwołań i skarg, reprezentacja przed Krajową Izbą Odwoławczą.

Marki i specjalizacje

- Prawo cywilne,
- Prawo gospodarcze,
- Prawo rodzinne,
- Prawo karne,
- Prawo administracyjne,
- Prawo zamówień publicznych,
- Prawo pracy.

Produkty i usługi

Adwokat
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego z 2002 r.

Radcy prawny od kwietnia 2006 do maja 2013

Doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstw, jednostek administracji publicznej, zakładów opieki zdrowotnej, stowarzyszeń oraz osób fizycznych.

Wpis na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Bielsku – Białej w grudniu 2012.

Wykonywanie zawodu adwokata w spółce cywilnej adwokatów z siedzibą w Bielsku – Białej od maja 2013.

Prowadzenie praktyki w ramach Kancelarii Adwokackiej Kurowski & Partnerzy w Bielsku - Białej od stycznia 2015 r.

Oferowane usługi:

Specjalizacje kancelarii:

* Prawo cywilne: umowy, sprawy spadkowe, sprawy dotyczące nieruchomości - zasiedzenie, uwłaszczenie, księgi wieczyste, sprawy odszkodowawcze, w tym przeciwko zakładom ubezpieczeń.

* Prawo gospodarcze: windykacja należności: wezwanie do zapłaty, negocjacje, reprezentacja przed sądem i komornikiem, sprawy korporacyjne: pomoc prawna dla organów i wspólników spółek handlowych, sporządzanie projektów uchwał, pism i innych dokumentów dotyczących spółek, rejestracja spółek w Krajowym Rejestrze Sądowym.

* Prawo rodzinne: rozwód, separacja, alimenty, opieka nad dzieckiem.

* Prawo karne: obrona w sprawach karnych i karnych skarbowych, reprezentacja pokrzywdzonych w postępowaniu karnym i o wykroczenia, obrona w sprawach o wykroczenia.

* Prawo administracyjne: sprawy z zakresu budownictwa, planowania przestrzennego, ochrony środowiska i geodezji, sporządzanie odwołań i skarg, reprezentacja przed organami administracji oraz sądami administracyjnymi.

* Prawo zamówień publicznych: doradztwo dla zamawiających i wykonawców, pomoc przy redakcji postanowień SIWZ, sporządzanie odwołań, skarg i pism w toku postępowania, reprezentacja przed Krajową Izbą Odwoławczą i Sądem Okręgowym.

* Prawo pracy: reprezentacja przed sądem, sporządzanie projektów wewnątrzzakładowych aktów normatywnych (regulaminy), sporządzanie projektów umów i oświadczeń ze stosunku pracy.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij