• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Jesteś właścicielem tej firmy?
Wypromuj swoją firmę

Opinie

0/1000
Polecam! Badania wykonane sprawnie, mają wszystkich specjalistów, chodź u okulisty kolejki, no i można wybrać psychotesty - nie trzeba chodzić już na Bukową, bo badanie tam trwało godziny.
RESZKO PAWEŁ 2014-10-22
polecam, szybko i sprawnie badania do pracy
marek pietrzykowice 2012-12-10
polecam tą przychodnię
ana traczyk kozy 2012-10-01

Podobne oferty w pobliżu

Leszczyńska 6, Bielsko-Biała
Lekarze medycyny pracy
Grażyńskiego 22, Bielsko-Biała
Lekarze medycyny pracy
Filarowa 50, Bielsko-Biała
Lekarze medycyny pracy
Batalionów Chłopskich 64, Kaniów
Lekarze medycyny pracy
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij