• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Centrum Medyczne "FOR HELP" Przychodnia "Rodzinna" w Panoramie Firm

Opis działalności

Kompleksowe usługi weterynaryjne. Pogotowie dla zwierząt. Posiadamy pakiet zniżek na wybrane świadczenia zdrowotne, w tym na porady okulistyczne.

Produkty i usługi

PRZYCHODNIA "RODZINNA" w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej działa w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, gwarantujemy więc Państwu bezpłatną opiekę lekarza rodzinnego, jednoczenie zapewniając standardy obsługi pacjenta niespotykane w innych placówkach służby zdrowia.

Usługi finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego.

Podstawowa opieka zdrowotna – dorośli i dzieci

świadczenia lekarza podstawowej opieki zdrowotnej
świadczenia pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej
świadczenia położnej podstawowej opieki zdrowotnej
badania laboratoryjne w podstawowej opiece zdrowotnej, na zlecenie
lekarza poz
EKG, USG, RTG w podstawowej opiece zdrowotnej, na zlecenie lekarza poz.