• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
"Magna Automotive (Poland)" Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Opis działalności

Firma Magna Automotive (Poland) należy do kanadyjskiego koncernu motoryzacyjnego i jest światowym liderem, zaopatrującym globalny przemysł motoryzacyjny.

Produkty i usługi

Firma Magna Automotive (Poland) należy do kanadyjskiego koncernu motoryzacyjnego i jest światowym liderem, zaopatrującym globalny przemysł motoryzacyjny w dynamiczne systemy i moduły zamykania, obejmujące podnośniki szyb, cięgna zamków drzwi, cięgna hamulców, cięgna zwalniające maskę przednią, cięgna zmiany biegów, cięgna gazu, zamki klapy bagażnika oraz zamki drzwi bocznych. Głównym celem firmy jest pełne zaspokajanie potrzeb Klientów poprzez dostarczanie wyrobów spełniających określone wymagania, a także prowadzenie działalności w sposób przyjazny dla środowiska. Wytwarzanie lepszych produktów po lepszej cenie pozwala nam na zachowanie konkurencyjności. Firma dostarcza swoje wyroby do wszystkich czołowych producentów motoryzacyjnych.
Firma prowadzi stały monitoring osiągów systemu zarządzania jakością, porównując je z założonymi w planach operacyjnych i strategicznych firmy celami oraz ze wskaźnikami pozwalającymi na określenie stopnia zadowolenia Klienta i Pracowników Zakładu.

Magna Automotive (Poland) uważa ochronę bezpieczeństwa i zdrowia Pracowników jako nieodłączną część ogólnego bieznesplanu oraz fundamentalny element zarządzania.
Odział w Dąbrowie Górniczej znajduje się w dzielnicy Tworzeń.