Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Mercedes Części S.C. Renata i Andrzej Rzepka w Panoramie Firm

Opis działalności

Sklep Mercedes Części zajmuje się sprzedażą części zamiennych, renomowanych producentów oraz części oryginalnych do samochodów osobowych i dostawczych marki MERCEDES – BENZ.

O nas

Sklep Mercedes Części zajmuje się sprzedażą części samochodowych od 1999 roku. Posiadamy bogate doświadczenie w doborze i sprzedaży części do samochodów marki Mercedes – Benz. Jesteśmy autoryzowanym użytkownikiem systemu internetowego EPC –Mercedes-Benz oraz WebParts, służącego do doboru i zamawiania części.
Prowadzimy sprzedaż zarówno dla klientów indywidualnych, jak i warsztatów samochodowych oraz stacji diagnostycznych. Stałym klientom oraz warsztatom samochodowym udzielamy korzystnych upustów, rabatów.

Marki i specjalizacje

Samochody osobowe i dostawcze marki Mercedes – Benz

Mercedes, mercedes – benz, części mercedes, części samochodowe, sprzedaż części do mercedesa, części zamienne, części oryginalne, części Merc, auto części, tanie części do mercedesa, części używane do mercedesa, mercedes sprinter, części do mercedesa śląskie, części do Volkswagena LT, Volkswagen LT, części zamienne do Volkswagena LT, auto części Volkswagen, części używane do Volkswagena.Śląskie części do Mercedesa.

Produkty i usługi

Posiadamy szeroki asortyment części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych marki Mercedes – Benz, a w szczególności:
- amortyzatory, poduszki amortyzatorów, sprężyny,
- elementy zawieszenia,
- tarcze, klocki hamulcowe,
- alternatory, rozruszniki,
- przewody zapłonowe, cewki, świece iskrowe oraz żarowe,
- części silnikowe,
- sprzęgła, koła dwumasowe,
- filtry,
- pióra i ramiona wycieraczek,
- paski klinowe,
- pompy hamulcowe, sprzęgła, wody, wspomagania, itp.,
- uszczelki silnikowe oraz uszczelniacze – zimeringi,
- elementy blacharskie i oświetlenia,
- chłodnice wody, powietrza (intercooler),
- sprzęgła wiskotyczne, wentylatory,
- inne.

Opinie

0/1000
Polecam! Firma jest firma rzetelna. Przekonałem się zamawiając regulator dmuchawy do mercedesa 124 300 d w serwisie merca w Lublinie. Ta część wyceniona jest w kwocie 2500 pln a tu z przesyłką zapłaciłem 260 pln, czyli wniosek nasuwa się sam, ile zarabia serwis na nieświadomym kliencie. Pozdrawiam i dziękuję za okazaną mi pomoc w nabyciu w/w części.
WIESLAW 2014-11-12

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij