• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
"Park Leśny" Ekspertyzy Dendrologiczne w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Specjalizujemy się w pracach związanych z drzewami. Począwszy od przygotowania dokumentacji do wykonawstwa. Posiadane uprawnienia pozwalają nam pracować także na terenie obiektów zabytkowych.

Marki i specjalizacje

Specjalizujemy się w pracach związanych z drzewami. Począwszy od przygotowania dokumentacji do wykonawstwa.
Posiadane uprawnienia pozwalają nam pracować także na terenie obiektów zabytkowych i pomnikach przyrody.

Produkty i usługi

Posiadane kwalifikacje i doświadczenie gwarantują wykonanie usług na europejskim poziomie, począwszy od przygotowania dokumentacji, ekspertyz i projektów do realizacji prac. Standardem jest dążenie do zachowania naturalnego pokroju drzewa, nawet po silnych cięciach korygujących koronę.
Prace dokumentacyjne realizowane są przez doświadczony zespół z wykorzystaniem programu "ARBORYSTA".

* usługi
* dokumentacja

Praca wykonywana jest najczęściej z wykorzystaniem technik alpinistycznych, co pozwala realizować zadania nieosiągalne dla wielu innych firm, a także zachować najwyższą jakość usług. Techniki te umożliwiają nam pracę w warunkach ekstremalnie trudnych, takich jak: cmentarze, zwarta zabudowa. Technika ta jest jednocześnie tańsza od technik wykorzystujących dźwigi i podnośniki montażowe.

1. Pielęgnacja i leczenie drzew
2. Wzmacnianie osłabionej konstrukcji koron drzew
3. Wycinanie drzew
4. Przesadzanie drzew starszych
5. Zabezpieczanie drzew na placu budowy
6. Utylizacja gałęzi i frezowanie pniaków
7. Poprawianie warunków siedliskowych
8. Konserwacja zieleni


rzeczoznawca dendrolog, rzeczoznawca ds. drzew, dendrolog, ekspertyzy dendrologiczne, inwentaryzacje dendrologiczne, inwentaryzacje drzew, ekspertyzy drzew, ekspertyzy drzewne

Opinie

0/1000
piekne logo:)
sowa 2008-01-15
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij