• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Jesteś właścicielem tej firmy?
Wypromuj swoją firmę

Opinie

0/1000
Fachowa obsługa, przystępne ceny (niższe od innych aptek), duży wybór
L.2 2008-12-16
Fachowa obsługa, przystępne ceny (niższe od innych aptek), duży wybór
L.2 2008-12-16
Bardzo dobrze zaopatrzona, miła fachowa obsługa, dziecko i ja sama lubimy tam chodzić bo jest piękne akwarium z rybkami co ułatwia mi zrobienie zakupów.Ceny nie wygórowane, polecam.
Agata 2007-08-11

Podobne oferty w pobliżu

Kościuszki 33, Gliwice
Apteki
Kościuszki 30 /1, Gliwice
Apteki
Wieczorka 18 -20, Gliwice
Apteki
Kosów 15 (Sikornik), Gliwice
Apteki
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij