• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Heba Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Opis działalności

Elementy łączne, materiały spawalnicze, narzędzia do obróbki skrawaniem, elektronarzędzia, artykuły ścierne, narzędzia ślusarskie.

Produkty i usługi

Firma HEBA Sp.z o.o. w Jastrzębiu Zdroju jest firmą posiadającą duże doświadczenie w zakresie obrotu szeroką gamą produktów.
Firma posiada w swojej ofercie:
- wyroby hutnicze,
- narzędzia,
- artykuły złączne (tj.śruby, nakrętki, podkładki),
- odzież ochronną i roboczą,
- artykuły BHP.

Proponowane przez nas wyroby posiadają wymagane atesty, certyfikaty i dopuszczenia. Sprzedajemy wyłącznie fabrycznie nowe produkty sprawdzonych producentów.
Chcąc sprostać coraz wyższym wymaganiom jakościowym stawianym przez odbiorców stosujemy System Zarządzania Jakością zgodny z normami EN-ISO 9001:2000.

Mamy nadzieję, że różnorodność i szeroka gama oferowanych produktów zainteresuje Państwa i pomoże w nawiązaniu kontaktów handlowych.
Celem naszym jest dalsze rozszerzanie gamy istniejącego asortymentu produktów, a tym samym powiększanie grona zadowolonych odbiorców.

Opinie