• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na przedstawianie mi ofert marketingowych przez telefon przez Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na przedstawianie mi ofert marketingowych przez telefon od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Podziel się
 • Drukuj
Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 im. Roberta Oszka w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

W skład Zespołu Szkół Integracyjnych nr 1 wchodzą: Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kapitana Roberta Oszka i Gimnazjum Integracyjne nr 36

Produkty i usługi

Klub Europejski, Dzieci Tysiąclecia, świetlica, biblioteka.

- ŚPP "Dzieci Tysiąclecia" - Integracja
- Basen
- Klasa sportowa
- Brak barier architektonicznych dla niepełnosprawnych
- Odziały integracyjne i ogólnodostępne

Od 1 września 1999 roku w związku z reformą oświaty, szkoła została przekształcona w sześcioletnią szkołę podstawową. 10 listopada 2000 roku obchodziliśmy szczególną uroczystość: nadanie szkole imienia Kapitana Roberta Oszka. Dla wielu z nas był to moment szczególnie wzruszający. Kolejną taką chwilą było rozpoczęcie roku szkolnego 2003/2004. Staliśmy się wówczas Zespołem Szkół Integracyjnych nr 1, w skład którego wchodzą: Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kapitana Roberta Oszka i Gimnazjum Integracyjne nr 36.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij