Jesteś właścicielem tej firmy?
Wypromuj swoją firmę

Opinie

0/1000
Nie mam co już dodawać do tylu pozytywnych opinii. Uważam, że jak najbardziej placówka zasługuje na polecenie dalej :). Polecam!
Aneta 2014-11-08
Dziękuję bardzo serdecznie za doskonałą opiekę nad moim urwisem. Wspaniałą i wyrozumiała kadra to dla mnie największa zaleta tego miejsca. W pełni zgadzam się także z pozytywnymi komentarzami innych rodziców.
Rita 2014-10-16
Z mężem przeprowadziliśmy się tu niedawno i potrzebowaliśmy super przedszkola, które dostosuje dietę do potrzeb naszego dziecka, które jest alergikiem. W Internecie znalazłam ofertę tej placówki oraz pozytywne komentarze na jej temat i posłaliśmy tu naszą pociechę.
Kama 2014-10-03
Tę placówkę zarekomendowała mi moja koleżanka z pracy. Posłałam tu mojego synka i to był strzał w dziesiątkę. Zajęcia dostosowane są tutaj do możliwości dzieci. Dodatkowo oferta jest bardzo urozmaicona. W tej placówce moje dziecko nie ma czasu na nudę czy też tęsknotę za domem.
Jowita 2014-09-18
Bardzo przyjazna placówka. Spodobała mi się już od pierwszego spotkania i zapisałam tutaj syna. Myślę, że to był dobry krok.
Julia Michalczewska 2014-09-01
To przedszkole posiada pozytywną opinię Urzędu Miasta Katowice. To sprawiło, że chętniej zapisałam tu moją pociechę. Dodatkowo opieka logopedy jest znakomitym atutem tego miejsca. Moje dziecko jest tu bardzo szczęśliwe. Każdego dnia opowiada mi o tym co dzieje się w przedszkolu.
Natalia 2014-08-13
Jesteśmy dumni z przedszkola, ponieważ jest ładnie wyposażone, placówka jest prowadzona prestiżowe i pracują tam naprawdę odpowiedzialne panie, które mają doświadczenie w opiece nad dziećmi. Pozdrawiam.
Piotr 2014-07-03
W tym przedszkolu organizowana jest cała masa atrakcji dla dzieci. Codzienne zajęcia są różnorodne i prowadzone w interesujący sposób. Moje dziecko może nawet uczestniczyć w lekcjach religii. Ta placówka posiada też pozytywną opinię Urzędu Miasta, co potwierdza tylko jego zalety.
Monika 2014-06-21
Jestem zachwycona tą placówką. Moje dziecko chętnie bierze udział we wszystkich zajęciach. Najbardziej lubi spacery na świeżym powietrzu. Polecam to przedszkole wszystkim rodzicom. Placówka ta pomaga dzieciom harmonijnie rozwijać się we wszystkich sferach. Opłaty nie są wysokie.
Hanna Wiśniewska 2014-05-23
To idealna placówka dla wszystkich dzieci. Uczy ona samodzielności i odpowiedzialności. Moje dzieci chodzą do tego przedszkola bardzo chętnie. Każdego dnia opowiadają mi o tym, co dzieje się na zajęciach i jestem pod wrażeniem pomysłowości pań przedszkolanek. Dzięki nim moje dzieci ani przez chwilę się nie nudzą. Dodatkowo nie mają także czasu, aby tęsknić za domem. Czesne nie są wysokie i obejmują różne zajęcia.
Małgorzata Sanejko 2014-05-07
Przedszkole spełnia moje oczekiwania. Jest niedrogie, zlokalizowane blisko nas.