• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na przedstawianie mi ofert marketingowych przez telefon przez Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Podziel się
 • Drukuj
Jesteś właścicielem tej firmy?
Wypromuj swoją firmę

Opinie

0/1000
Nie mam co już dodawać do tylu pozytywnych opinii. Uważam, że jak najbardziej placówka zasługuje na polecenie dalej :). Polecam!
Aneta 2014-11-08
Dziękuję bardzo serdecznie za doskonałą opiekę nad moim urwisem. Wspaniałą i wyrozumiała kadra to dla mnie największa zaleta tego miejsca. W pełni zgadzam się także z pozytywnymi komentarzami innych rodziców.
Rita 2014-10-16
Z mężem przeprowadziliśmy się tu niedawno i potrzebowaliśmy super przedszkola, które dostosuje dietę do potrzeb naszego dziecka, które jest alergikiem. W Internecie znalazłam ofertę tej placówki oraz pozytywne komentarze na jej temat i posłaliśmy tu naszą pociechę.
Kama 2014-10-03
Tę placówkę zarekomendowała mi moja koleżanka z pracy. Posłałam tu mojego synka i to był strzał w dziesiątkę. Zajęcia dostosowane są tutaj do możliwości dzieci. Dodatkowo oferta jest bardzo urozmaicona. W tej placówce moje dziecko nie ma czasu na nudę czy też tęsknotę za domem.
Jowita 2014-09-18
Bardzo przyjazna placówka. Spodobała mi się już od pierwszego spotkania i zapisałam tutaj syna. Myślę, że to był dobry krok.
Julia Michalczewska 2014-09-01
To przedszkole posiada pozytywną opinię Urzędu Miasta Katowice. To sprawiło, że chętniej zapisałam tu moją pociechę. Dodatkowo opieka logopedy jest znakomitym atutem tego miejsca. Moje dziecko jest tu bardzo szczęśliwe. Każdego dnia opowiada mi o tym co dzieje się w przedszkolu.
Natalia 2014-08-13
Jesteśmy dumni z przedszkola, ponieważ jest ładnie wyposażone, placówka jest prowadzona prestiżowe i pracują tam naprawdę odpowiedzialne panie, które mają doświadczenie w opiece nad dziećmi. Pozdrawiam.
Piotr 2014-07-03
W tym przedszkolu organizowana jest cała masa atrakcji dla dzieci. Codzienne zajęcia są różnorodne i prowadzone w interesujący sposób. Moje dziecko może nawet uczestniczyć w lekcjach religii. Ta placówka posiada też pozytywną opinię Urzędu Miasta, co potwierdza tylko jego zalety.
Monika 2014-06-21
Jestem zachwycona tą placówką. Moje dziecko chętnie bierze udział we wszystkich zajęciach. Najbardziej lubi spacery na świeżym powietrzu. Polecam to przedszkole wszystkim rodzicom. Placówka ta pomaga dzieciom harmonijnie rozwijać się we wszystkich sferach. Opłaty nie są wysokie.
Hanna Wiśniewska 2014-05-23