• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Jesteś właścicielem tej firmy?
Wypromuj swoją firmę

Opinie

0/1000
Dobre menu degustacyjne. Różnorodność smaków. Szczególnie pasowała nam pozycja ze szpikiem kostnym. Ładny, elegancki wystrój restauracji. Wizyta przyjemna.
Klient 2015-03-19
Do odwiedzin zachecil mnie jeden artykul. nie żałuję. pieczona kaczka z przecierem jabłkowym idealna.
Andrzej N. 2015-03-02
Pojechałam tam żeby sprawdzić, co poleca Pani Magda Gessler :) Chwile Smaku Pana Malinowskiego również nas oczarowały! Zgadzamy się w 100 procentach, że można na moment poczuć się jak u Amaro :) Kubki smakowe pobudzone do granic możliwości. Kulinarna wyprawa udana, dziękujemy serdecznie! Ma Pan talent Panie Mariuszu, tak trzymać! Restaurację pewnie jeszcze odwiedzimy. Pozdrawiamy!
Gosia i Darek 2015-02-23

Podobne oferty w pobliżu

Konstytucji 91, Bytom
Hotele
Krzywoń 1, Radzionków
Hotele
Opolska 43, Tarnowskie Góry
Hotele
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij