• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Podziel się
 • Drukuj
Jesteś właścicielem tej firmy?
Wypromuj swoją firmę

Opinie

0/1000
Super!.. polecam!
Adam 2014-05-12
Bardzo dobra wypożyczalnia samochodów. Przyjemna obsługa, formalności załatwione szybko i wygodnie, a samochody przygotowane i w pełni sprawne. Wszystko to za stosunkowo niewielką cenę. Minus za brak szyldu przy wejściu do firmy.
Piotrek 2014-03-21
bardzo OK!
Aga86 2014-01-15

Podobne oferty w pobliżu

Wolna 20 B l, Rybnik
Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
Orkana 6, Radlin
Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
al. Niepodległości 3, Żory
Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
Ekologiczna 3, Krzyżowice
Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij