Zakład Prefabrykacji Materiałów Budowlanych oraz Usługi Ogólnobudowlane mgr inż. Henryk Walczak w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Oferujemy szeroką gamę produktów budowlanych, sprzedajemy wysokiej jakości beton i świadczymy wysokiej klasy usługi budowlane. Zapraszamy!

O nas

Szanowni Państwo, serdecznie witamy! Nasz Zakład Prefabrykacji Materiałów Budowlanych jest do Państwa dyspozycji. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją i transportem materiałów budowlanych wszystkich rodzajów, a także sami świadczymy usługi budowlane w szerokim zakresie, od kopania fundamentów, po prace wykończeniowe.

Jesteśmy profesjonalną, fachową firmą budowlaną, specjalizującą się we wszelkiego rodzaju pracach i nie bojącą się wyzwań. Naszą specjalizacją jest beton – zajmujemy się produkcją betonu w skali hurtowej, oraz jego transportem na plac budowy. Obsługujemy budowę wielu budynków różnego rodzaju. Posiadamy specjalistyczny sprzęt przeznaczony zarówno do tworzenia, jak i transportowania materiałów budowlanych, takich jak beton, czy wszelkiego rodzaju materiały sypkie.

Sztab naszego Zakładu to grupa doświadczonych fachowców, którzy do każdego zadania podchodzą z najwyższym profesjonalizmem. Liczy się dla nas przede wszystkim satysfakcja Klienta, dlatego sprzedawany przez nas beton jest zawsze najwyższej jakości. Sprzedaż materiałów budowlanych to dziedzina, w której trudno nas doścignąć – wyznaczamy jej standardy na rynku. Nasze wysokiej jakości usługi budowlane świadczymy zawsze w korzystnych, niskich cenach. Stałym Klientom oferujemy korzystne zniżki.

Serdecznie zapraszamy do naszego Zakładu Prefabrykacji Materiałów Budowlanych oraz Usług Ogólnobudowlanych. Jesteśmy przekonani, że znajdą tutaj Państwo wszystko co niezbędne do postawienia wysokiej jakości konstrukcji.

Marki i specjalizacje

budowlane materiały, materiały budowlane, budowlane

Produkty i usługi

Zakład Prefabrykacji Materiałów Budowlanych oraz Usługi Ogólnobudowlane mgr inż. Henryk Walczak prowadzi produkcję i sprzedaż oraz transport materiałów budowlanych, głównie wysokiej jakości betonu. Oprócz tego świadczymy ogólne usługi budowlane, takie jak:

- ocieplanie poddaszy,
- tynkowanie,
- ścianki z gk,
- sufity podwieszane,
- konstrukcje gipsowe,
- układanie terakoty,
- malowanie ścian,
- kładzenie paneli podłogowych,
- instalacje elektryczne i hydrauliczne,
- biały montaż
- i wiele innych prac.

Serdecznie zapraszamy!

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Słowa kluczowe

budowlane materiały, materiały budowlane, budowlane, beton
Powiadom o błędzie
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij