• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Artex Andrzej Płonka w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Rowery Northtec są starannie zaprojektowane zarówno pod względem osprzętu jak i zastosowanej grafiki , przez co mają niepowtarzalny wygląd i śmiało konkurują z innymi znanymi markami na rynku.

Marki i specjalizacje

Warlock, halcyon DB, Bergon, Atlas AC, Rebel, Redhawk, Gravity XL, Caledon AL, Pegasus

Produkty i usługi

Sprzedaż rowerów i części rowerowych.

Rowery miejskie
Rowery turystyczne
Rowery cross
Rowery MT
Rowery MTB 29 cali
Rowery MTB 27,5 cala
Rowery MTB 26 cala
Rowery comfort
Rowery trekkingowe
Rowery dual
Rowery BMX
rowery amortyzowane
Rowery młodzieżowe
Rowery dziecięce
Rowery
Rower
MTB
Miejskie
City
Cross
BMX
Rowery górskie
Rowery młodzieżowe
Kaski
Kask rowerowy
Kask
Pompka rowerowa
Polski producent rowerów
Rowery Czechowice

Akcesoria rowerowe: kaski, torby, lampki, klucze, haki ram, protektory ramy, rogi kierownicy, chwyty kierownicy, wsporniki kierownicy, siodła rowerowe, wsporniki siodła.

Firma Artex rozpoczęła swoją działalność w roku 1994r. od sprzedaży detalicznej i hurtowej rowerów i akcesoriów rowerowych.

W roku 2003 firma rozpoczęła import rowerów, zasięgiem sprzedaży obejmując Polskę oraz kilka krajów europejskich.

Biorąc pod uwagę rosnący popyt na rowery, firma Artex rozpoczęła produkcję rowerów marki Northtec, które są starannie zaprojektowane zarówno pod względem osprzętu jak i zastosowanej grafiki, przez co mają niepowtarzalny wygląd i mogą śmiało konkurować z innymi znanymi markami na rynku.

Rowery Northtec od 2 lat są prezentowane na Międzynarodowych Targach Rowerowych w Kolonii, gdzie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem klientów z całej Europy.

Obecnie rowery Northtec są eksportowane do takich krajów europejskich jak: Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Litwa, Czechy.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij