• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Euro Lamp Michał Barszcz w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Stworzyliśmy lampy dla potrzeb każdego klienta. Eleganckie i stylowe oświetlenie jest dobrym uzupełnieniem każdego pomieszczenia.

Marki i specjalizacje

Eleganckie i stylowe oświetlenie jest dobrym uzupełnieniem każdego pomieszczenia. Ponadto zapewnia piękne-ciepłe światło jak i przytulną atmosferę. Stworzyliśmy lampy dla potrzeb każdego klienta.

Podstawą naszej produkcji są lampy kuchenne. Ponadto produkujemy także:
* lampy drewniane
* plafoniery
* lampy z papieru
* żyrandole
* lampy nowoczesne

Jesteśmy także bezpośrednim importerem reflektorków halogenowych tzw. spotów.

Produkty i usługi

Firma Euro-Lamp istnieje od 2001 roku. Początkowo nasza działalność opierała się na działalności handlowej. Z czasem, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom naszych klientów rozszerzyliśmy działalność o działalność produkcyjną, która obecnie jest podstawą firmy. Kilka lat doświadczenia i zaangażowania naszych pracowników sprawia, że nasze wyroby charakteryzują się najwyższą jakością. Nasze wyroby posiadają certyfikaty bezpieczeństwa CE.

Naszym klientom zapewniamy szybką realizację zleceń oraz transport na terenie całego kraju.

• Lampy kuchenne:
- Lampy kuchenne z obręczą drewnianą
- Lampy kuchenne - Akryl
- Lampy kuchenne szklane
- Lampy kuchenne szklane malowane
- Lampy szklane małe

• Plafoniery
• Kinkiety chromowe
• Żyrandole
• Żyrandole przysufitowe
• Klosze żyrandolowe
• Lampy nowoczesne
• Spoty

Opinie

0/1000
Polecam firmę.
2012-10-10
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij