Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
Gospodarstwo Rybackie w Pogórzu Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Opis działalności

Gospodarstwo stawowe z wieloletnimi tradycjami, zlokalizowane w Dolinie Górnej Wisły, u podnóża Beskidu Śląskiego. Hodowla wielu gatunków ryb m.in. karpia, amura, tołpygi, sandacza, szczupaka.

Produkty i usługi

Gospodarstwo stawowe z wieloletnimi tradycjami, zlokalizowane w Dolinie Górnej Wisły, u podnóża Beskidu Śląskiego.
Hodowla wielu gatunków ryb m.in. karpia, amura, tołpygi, sandacza, szczupaka, suma.
Całoroczna sprzedaż detaliczna i hurtowa ryb. Własna przetwórnia ryb. W ofercie ryby patroszone, filety, ryby wędzone. W ciągłej sprzedaży: karp, pstrąg, jesiotr.
Sezonowa sprzedaż materiału zarybieniowego karpia (narybek letni i wiosenny, kroczek oraz karp handlowy), ryb roślinożernych (narybek letni, wiosenny oraz kroczek amura i tołpygi) oraz ryb drapieżnych (narybek letni i jesienny sandacza i szczupaka).

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?