Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
"Kost-Bet" Sp.j. K. Matyja P. Matyja w Panoramie Firm

Opis działalności

Od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkcji kostki brukowej i galanterii betonowej. KOST-BET oferuje również wysokie klasy ogrodzenia betonowe. Kostka dekoracyjna, producent kostki brukowej, kostka brukowa, sprzedaż kostki brukowej, kostka granitowa, kostka betonowa, płyta tarasowa, płytka tarasowa, płyty ogrodowe, schody łupane, schody brukowe, palisady betonowe, palisady.

Marki i specjalizacje

- Kostka brukowa,
- ogrodzenia betonowe,
- krawężniki,
- obrzeża,
- bloczki,
- palisady,
- galanteria betonowa.

kostka dekoracyjna, producent kostki brukowej, kostka brukowa , sprzedaż kostki brukowej, kostka granitowa, kostka betonowa, płyta tarasowa, płytka tarasowa, płyty ogrodowe, schody łupane, schody brukowe, palisady betonowe, palisady ogrodowe, schody z palisady, gazony betonowe, galanteria betonowa, tarasy z kostki brukowej, cegła łupana, cegła elewacyjna, cegła klinkierowa.

Produkty i usługi

Firma KOST-BET powstała w 1998 roku. Od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkcji kostki brukowej i galanterii betonowej. KOST-BET oferuje również wysokiej klasy ogrodzenia betonowe. Wszystkie produkty firmy KOST-BET spełniają wymagania zgodnie z odpowiednimi normami polskimi oraz europejskimi. Od 2003 roku zakład produkcyjny objęty jest Systemem Zarządzania i Kontroli jakości ISO 9001. Całość produktów oferowanych przez KOST-BET podlega prawu budowlanemu i systemowi deklaracji zgodności. Każda partia towaru, zanim trafi na rynek, musi przejść cykl badań potwierdzających wymagane normy i stosowanie się do określonych kryteriów. Do produkcji mieszanki betonowej firma KOST-BET używa tylko najwyższej jakości klasy surowców. Są to: żwiry płukane, selektywnie dobierane piaski o różnej granulacji, cement 42,5 R, oraz najlepsze pigmenty i plastyfikatory do masy betonowej. Mieszanka betonowa, z której KOST-BET formuje kostkę brukową i galanterię betonową, jest w pełni jednorodna. Pozwala to na całkowicie skomputeryzowany proces produkcji. Firma stale się rozwija, a jej nadrzędnym celem jest najwyższa jakość wyrobów.

W związku z powyższym, w 2008 roku KOST-BET uruchomił najnowocześniejszą w Polsce linię produkcyjną niemieckiej firmy MASA, światowego lidera produkcji maszyn do wyrobu kostki brukowej i galanterii budowlanej. Linię tę obsługuje wykwalifikowany zespół ludzi, przeszkolony w Niemczech pod kątem najnowocześniejszych urządzeń i technologii w tej branży. Aktualna wydajność zakładu po uruchomieniu w 2010 roku innowacyjnej linii technologicznej – również firmy MASA – wynosi ponad 17 tysięcy m2 na dobę, co powoduje, iż KOST-BET jest zaliczany do czołowych polskich producentów kostki brukowej.

* Palisada okrągła
* Palisada kwadratowa
* Oporniki
* Ażury
* Gazony
* Płyta chodnikowa
* Obrzeża
* Krawężnik najazdowy
* Krawężnik łukowy
* Krawężnik prosty
* Krawężnik skośny
* Bloczek.

kostka dekoracyjna, producent kostki brukowej, kostka brukowa, sprzedaż kostki brukowej.

Opinie

0/1000
Do tej pory z tego typu fachowcami spotkałem się jedynie we Włoszech, gdzie kładą kostkę praktycznie bez patrzenia. Żadna kostka nie leży luźno, a podłoże przed domem mam twarde, więc podejrzewam, że taki efekt pozostanie jeszcze przez wiele dobrych lat. Wielki plus dla ludzi z Kost-Betu.
Staniso 2015-08-21
Wielka pochwala dla firmy ze względu na ich podejście do klienta oraz wysoka jakość kostki. Dla mnie są numerem jeden w Polsce. I jakbym jeszcze raz robił podjazd to decyzja byłaby ta sama, może co najwyżej inny kolor kostki, bo żona już coś nowego wymyśla. ;)
Wakaloka 2015-06-21
Bardzo dobra kostka. Czy deszcz czy śnieg, to jej nie straszne. Poza tym firma jest terminowa i rzetelna. Jak się zamawia to dostawa się nie spóźnia. Wielki plus za to.
pawek 2015-06-16
Profesjonalizm przez duże P. Kostka brukowa chyba najlepsza w kraju, do tego firma potrafi zaproponowć rozsądną politykę cenową i nie zdziera na klientach.
andrzej 2015-05-25
Współpracę z firmą oceniam na piątkę jak i samą kostkę. Mieli dość duże zlecenie bo cały wielki parking przed hala produkcyjna. Wywiązał się należycie dlatego zdecydowanie należy im się uznanie, i polecenie innym.
dreszner 2015-05-22
Mam tę kostkęod 2014. Bardzo należy pochwalić firmę za rzetelność i terminowość a sam wyrób też nie sposób skrytykować. Chwale sobie i cieszę się, ze swojego wyboru.
dzidek 2015-05-12
Bardzo dobra kostka, nie bez powodu chwalona w Internecie. Do tego pracownicy firmy wiedzą jak ją ułożyć, tak żeby potem przez długie lata się o nic już nie martwić.
kent 2015-04-22
Chwale sobie współpracę z nimi. Spisali się na medal na każdym etapie zamówienia. Kostka cieszy oko i widać ze jest wykonana profesjonalnie. Pozdrawiam i polecam!
mosur 2015-02-20
Cały podjazd mam made by kost-bet i była to bezwzględnie trafiona inwestycja. Kompletnie brak uszkodzeń, sama firma z reszta daje bardzo mocna gwarancje na swoje usługi i produkt.
Rat 2015-02-11
Bruk na piątkę. Takiej jakości nie znajdzie sięprawdopodobnie nigdzie indziej. A przy tym kost bet nie jest najdroższy na rynku wiec inwestycja w ich kostkę to dobry pomysł.
zambi 2015-01-21
Zero zarzutów i do samej kostki i do firmy. Produkt solidny, nie ma się, do czego przyczepić. Co więcej, kostka wyjątkowo estetyczna, idealnie pasuje do otoczenia domu. Polecam, bo naprawdę warto, za niewielkie pieniądze ma się towar wysokiej jakości.
ragwork 2014-12-10
Ogrodzenia modułowe zdecydowanie godne polecenia. Poza tym szybka dostawa, zero problemów po drodze. Cena też w granicach rozsądku. Jednym zdaniem dobry polski produkt.
badyl 2014-11-12
Kostka jest polecana przez wiele osob i absolutnie się nie dziwie. Taka jakość za taką cene jest praktycznie niespotykana. Tak wiec warto, warto i jeszcze raz warto.
paer 2014-11-07
Praktycznie wszystkie elelemnty w moim ogrodzie, te z betonu, są zamawiane u nich. Wyglada to rewelacyjnie. Wielki plus za estetykę i wykonanie.
jarmush 2014-10-22
Kostka brukowa na lata. Taka jest moja opinia po 5 latach odkąd została położona. Absolutnie żadnych ukruszeń, itd.
Andy 2014-10-14
Chwalę sobie ich kostkę z kilku względów. Raz, że nie przepłaciłem, dwa, że jest solidna, a trzy, bo przykładają się do roboty. Także zdecydowanie warta uwagi firma, jak ktoś szuka kostki brukowej.
Avo 2014-10-08
Mam ich kostkę od lat i nie zaobserwowałem, żeby z biegiem czasu popękała miała inne defekty. A to świadczy, o jakości produktu. Także spokojnie mogę polecić firmę.
BAsth 2014-09-18
Chyba najbardziej znana Polska kostka, do tego dość wytrzymała. Mam od lat i wygląda niemal jak w dniu zakupu. Do tego rozsądne podejście do klienta. Jak pisali recenzenci, proponują indywidualne rozwiązania, doradzają i znają się na tym, co robią.
Wezyr 2014-09-12
Zdecydowanie rekomenduję firmę. też dostałem projekt za free. poza tym po prostu solidnie i fachowo!
mirek 2013-03-05
Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Oferowane wysokiej jakości produkty i indywidualne podejście to jest to co za nimi przemawia. Dodają gratisowy projekt, który uwzględnia potrzeby klienta.
jarek.r 2012-12-18
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij