Zakład Stolarski Andrzej Miedziński w Panoramie Firm

Galeria zdjęć i wideo

Opis działalności

Specjalizujemy się w branży stolarskiej z naciskiem na architekturę ogrodową. W naszej ofercie znajdą Państwo altanki, domki letniskowe, wiaty garażowe, place zabaw, altanki ogrodowe i wiele innych. Wykonujemy również meble ogrodowe na zamówienie.

O nas

Altany, domki letniskowe, wiaty garażowe i altanki ogrodowe.
Kilka słów o naszej firmie: rozpoczęliśmy działalność w 2003 roku i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku.

Specjalizujemy się w branży stolarskiej z naciskiem na architekturę ogrodową. W naszej ofercie znajdą Państwo altanki, domki letniskowe, wiaty garażowe, place zabaw, altanki ogrodowe i wiele innych. Szczegóły można znaleźć w dziale Oferta. Wykonujemy również meble ogrodowe na zamówienie. Każdy produkt zaprezentowany na stronie można dowolnie przerobić według własnego pomysłu.

Siedziba firmy "Miedziński" w miejscowości Kowale pod Częstochową.

W międzyczasie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 696 056 640, 784 326 929 i faksem (34) 328 35 93. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: miedzinski@miedzinski.pl w dziale Kontakt.

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło!

Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.
architektura ogrodowa altany krzesła ogrodowe, stolik ogrodowy, ława ogrodowa, buda, buda dla psa meble ogrodowe na zamówienie, domki całoroczne, domki ogrodowe, domki narzędziowe

Marki i specjalizacje

Jesteśmy producentem altan ogrodowych, domków narzędziowych, letniskowych całorocznych, placów zabaw, wiat garażowych, mebli ogrodowych i innych.

Produkty i usługi

- Domki całoroczne - Domy nasze obrazuje solidność wykonania, atrakcyjna cena, jak i to że spełniają one wszystkie wymogi dotyczące obowiązującego prawa budowlanego. Wykonujemy domy mieszkalne według standardowych projektów, a także indywidualnych zamówień w technologii szkieletowej z wyprawą elewacyjną z deski boazeryjnej, bala drewnianego (lub imitacji bala) tynku mineralnego lub akrylowego. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju.

- Domki ogrodowe - Naszą specjalnością są wysokiej klasy, stylowe i komfortowe domki ogrodowe. Oferujemy szeroką gamę obiektów ogrodowych, powstałych z wyselekcjonowanego drewna iglastego. W naszej ofercie znajdziesz domki ogrodowe utrzymane w minimalistycznym stylu, jak również domki ogrodowe bardziej rozbudowane i zdobnicze.

- Domki narzędziowe - nadają się nawet do najmniejszego ogródka. Służą jako idealne schowki na sprzęt ogrodowy, narzędzia, opał.

- Altany - solidny produkt za przystępną cenę. Nasze altany znalazły już swoje miejsce u wielu klientów na terenie całego kraju oraz zagranicą.

- Wiaty i zadaszenia - Zajmujemy się produkcją i sprzedażą ekskluzywnych daszków drewnianych dla budownictwa jednorodzinnego. Daszek nad wejściem spełnia nie tylko funkcje ochronne w przypadku niepogody, ale w zależności od wykonania będzie również ciekawym elementem dekoracyjnym i "ukoronowaniem" drzwi wejściowych!

- Place zabaw - Oferowane przez nas urządzenia zabawowe cieszą się uznaniem klientów w całej Polsce. Zabawa na przydomowym placu zabaw przyniesie wiele radości.

- Drewutnie - Oprócz podstawowych funkcji tzn. składowania i suszenia drewna znakomicie sprawdzają się jako przegrody optyczne od ulicy czy sąsiadów. Pasuje do domów tradycyjnych i nowoczesnych rezydencji. Wszystkie elementy drewutni są impregnowane i są odporne na warunki atmosferyczne.

- Oferta ogrodowa
* meble ogrodowe świerkowe
* krzesła
* stolik
* ława
* meble składane
* wiatrak
* mostek

- Inne
* buda dla psa

Opinie

0/1000

Słowa kluczowe

usługi stolarskie, stolarka, architektura ogrodowa, altanki, altany, domki letniskowe, wiaty garażowe, place zabaw, altanki ogrodowe, meble ogrodowe, meble ogrodowe na zamówienie, domki całoroczne, domki ogrodowe, domki narzędziowe, wiaty, zadaszenia, drewutnie, meble ogrodowe świerkowe, krzesła ogrodowe, stolik ogrodowy, ława ogrodowa, buda, buda dla psa, domy drewniane, dom drewniany
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij