• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Zakład Stolarski Andrzej Miedziński w Panoramie Firm

Galeria zdjęć i wideo

Opis działalności

Specjalizujemy się w branży stolarskiej z naciskiem na architekturę ogrodową. W naszej ofercie znajdą Państwo altanki, domki letniskowe, wiaty garażowe, place zabaw, altanki ogrodowe i wiele innych. Wykonujemy również meble ogrodowe na zamówienie.

O nas

Altany, domki letniskowe, wiaty garażowe i altanki ogrodowe.
Kilka słów o naszej firmie: rozpoczęliśmy działalność w 2003 roku i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku.

Specjalizujemy się w branży stolarskiej z naciskiem na architekturę ogrodową. W naszej ofercie znajdą Państwo altanki, domki letniskowe, wiaty garażowe, place zabaw, altanki ogrodowe i wiele innych. Szczegóły można znaleźć w dziale Oferta. Wykonujemy również meble ogrodowe na zamówienie. Każdy produkt zaprezentowany na stronie można dowolnie przerobić według własnego pomysłu.

Siedziba firmy "Miedziński" w miejscowości Kowale pod Częstochową.

W międzyczasie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 696 056 640, 784 326 929 i faksem (34) 328 35 93. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: miedzinski@miedzinski.pl w dziale Kontakt.

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło!

Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.
architektura ogrodowa altany krzesła ogrodowe, stolik ogrodowy, ława ogrodowa, buda, buda dla psa meble ogrodowe na zamówienie, domki całoroczne, domki ogrodowe, domki narzędziowe

Marki i specjalizacje

Jesteśmy producentem altan ogrodowych, domków narzędziowych, letniskowych całorocznych, placów zabaw, wiat garażowych, mebli ogrodowych i innych.

Produkty i usługi

- Domki całoroczne - Domy nasze obrazuje solidność wykonania, atrakcyjna cena, jak i to że spełniają one wszystkie wymogi dotyczące obowiązującego prawa budowlanego. Wykonujemy domy mieszkalne według standardowych projektów, a także indywidualnych zamówień w technologii szkieletowej z wyprawą elewacyjną z deski boazeryjnej, bala drewnianego (lub imitacji bala) tynku mineralnego lub akrylowego. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju.

- Domki ogrodowe - Naszą specjalnością są wysokiej klasy, stylowe i komfortowe domki ogrodowe. Oferujemy szeroką gamę obiektów ogrodowych, powstałych z wyselekcjonowanego drewna iglastego. W naszej ofercie znajdziesz domki ogrodowe utrzymane w minimalistycznym stylu, jak również domki ogrodowe bardziej rozbudowane i zdobnicze.

- Domki narzędziowe - nadają się nawet do najmniejszego ogródka. Służą jako idealne schowki na sprzęt ogrodowy, narzędzia, opał.

- Altany - solidny produkt za przystępną cenę. Nasze altany znalazły już swoje miejsce u wielu klientów na terenie całego kraju oraz zagranicą.

- Wiaty i zadaszenia - Zajmujemy się produkcją i sprzedażą ekskluzywnych daszków drewnianych dla budownictwa jednorodzinnego. Daszek nad wejściem spełnia nie tylko funkcje ochronne w przypadku niepogody, ale w zależności od wykonania będzie również ciekawym elementem dekoracyjnym i "ukoronowaniem" drzwi wejściowych!

- Place zabaw - Oferowane przez nas urządzenia zabawowe cieszą się uznaniem klientów w całej Polsce. Zabawa na przydomowym placu zabaw przyniesie wiele radości.

- Drewutnie - Oprócz podstawowych funkcji tzn. składowania i suszenia drewna znakomicie sprawdzają się jako przegrody optyczne od ulicy czy sąsiadów. Pasuje do domów tradycyjnych i nowoczesnych rezydencji. Wszystkie elementy drewutni są impregnowane i są odporne na warunki atmosferyczne.

- Oferta ogrodowa
* meble ogrodowe świerkowe
* krzesła
* stolik
* ława
* meble składane
* wiatrak
* mostek

- Inne
* buda dla psa

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij