Opis działalności

Zapewniamy fachowe doradztwo na najwyższym poziomie, profesjonalny serwis i etyczne zasady współpracy. Bezpośredni importer maszyn i urządzeń biurowych.

Produkty i usługi

Firma ARKFORM to bezpośredni importer maszyn i urządzeń. To młoda, prężnie rozwijająca się firma łącząca ludzi z pasją i bogatym doświadczeniem handlowym. Doskonałe rozwiązania dla poligrafii, reklamy, biura, sklepu.
Jako firma istniejemy na rynku od 3 lat i mamy duże doświadczenie w sprzedaży
maszyn i urządzeń.
W naszej ofercie znajdą Państwo rzeczy wyłącznie nowe. Sprzęt biurowy, do małej
i większej poligrafii, dla firm reklamowych: gilotyny elektryczne do papieru, gilotyny ręczne, laminatory, jak również akcesoria przydatne w magazynie, sklepie czy hurtowni (metkownice, dyspensery).
Towar sprowadzany jest z Azji. Z krajami Dalekiego Wschodu współpracujemy już
od 10 lat i dlatego towar wybrany przez nas jest wysokiej jakości, odpowiadający standardom europejskim i posiadający wszystkie niezbędne certyfikaty.
Jesteśmy w stałym kontakcie z producentami, co pozwala nam w szybkim czasie rozwiązywać problemy napotykane przez klientów przy eksploatacji urządzeń.
Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz zapas wszelkich części zamiennych.
Satysfakcja naszych klientów/partnerów jest dla nas sprawą priorytetową.
Stawiamy więc na ciągły rozwój, jakość naszych produktów oraz wzrost poziomu i jakości obsługi. Możemy zająć się również sprowadzeniem innych maszyn i urządzeń na specjalne zamówienie.
Jesteśmy otwarci i chętni do nawiązywania nowych kontaktów. Dzielimy się naszymi doświadczeniami. Traktujemy naszych klientów po partnersku.
Zapewniamy fachowe doradztwo na najwyższym poziomie, profesjonalny serwis i etyczne zasady współpracy.
Kupując u nas możesz liczyć na fachową obsługę i towar spełniający najwyższe światowe standardy za rozsądną cenę!