"Tech-Pol" Cięcie Laserem i Konstrukcje Stalowe w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Tech-Pol jest znanym producentem konstrukcji stalowych. . Główny kierunek firmy to: 1. Usługi cięcia laserem. 2. Produkcja naczep niskopodwoziowych specjalistycznych. 3. Wykonywanie produktów (konstrukcji) ze stali czarnej, nierdzewnej, kwasoodpornej, aluminium

O nas

Firma Tech-Pol to producent konstrukcji stalowych. Swoją siedzibę ma w Tarnowskich Górach w województwie śląskim. Podczas funkcjonowania firmy w naszej działalności wyklarowały się trzy wiodące kierunki naszej pracy.

Pierwszym z nich jest działanie ukierunkowane na usługi cięcia laserem. Są to bardzo specjalistyczne usługi, dlatego wymagają one wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Dzieki wykonywaniu takich zleceń dla naszych klientów, firma Tech-Pol nabrała doświadczenia w tego typu zleceniach. Jest to wiedza i umiejętności, które teraz procentują i dzięki nim Tech-Pol jest teraz firmą znaną w swojej branży w całej Polsce.

Kolejną gałęzią naszej głównej działalności jest produkcja naczep niskopodwoziowych. Są one przeznaczone do prac specjalistycznych. Dzięki tak zawężonej działalności, staliśmy się w naszej branży specjalistami w produkcji takich pojazdów.

Trzecim głównym kierunkiem rozwojowym firmy jest produkcja konstrukcji zbudowanych ze stali nierdzewnej. Wybierając firmę Tech-Pol masz gwarancję tego, że Twoje produkty są zbudowane ze stali, która jest tworzona dla pełnienia najwyższych standardów. Jest to stal, która odporna jest na działanie kwasu. Jest ona także nierdzewna. Gwarantuje to długi okres użytkowania konstrukcji stworzonych przez Tech-Pol.

Nasze skuteczne działanie w branży, spowodowało, że współpracujemy także w klientami zagranicznymi. Usługi dla takich klientów świadczymy przy wykonywaniu zbiorników ciśnieniowych. Możesz równie dobrze dostarczyć nam własne materiały do wykonania takiego zbiornika, jeżeli tak jest Tobie wygodniej.

Produkty i usługi

Stawiając na firmę Tech-Pol jako na swojego wykonawcę możesz liczyć na:

-wykonanie produktów (konstrukcji),
-wykonanie półproduktów w postaci elementów wypalanych z blach,
-usługi cięcia wypalanką laserową,

Wszystkie z wymienionych usług świadczone są z wysokiej klasy stali nierdzewnej, czarnej i kwasoodpornej a także aluminium.

Do cięcia laserowego używamy urządzenia TRUMPF TCL6030

-długość cięcia z jednolitego materiału wynosi 6 metrów,
-szerokość cięcia -2 metry,
-grubość materiału 20 mm (stal czarna) 15mm (stal nierdzewna) 12mm aluminium

Oprócz typowych konstrukcji tworzonych dla klientów indywidualnych i przemysłu zajmujemy się także takimi pracami jak wykonanie:

-panele reklamowe,
-konstrukcje hal przemysłowych,
-konstrukcje z stali nierdzewnej, kwasoodpornej i aluminium

Jeżeli zależy Tobie na konstrukcji stalowej, która swoją trwałością będzie spełniała najwyższe standardy to skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą stronę internetową.

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Słowa kluczowe

cięcie laserowe, cięcie laserem, wycięcie, wycinanie laserowe, laserowe wycinanie, laserowe cięcie blach, spawalnictwo, spawalnicze, spawacz, spawanie tig, spawanie mig, cięcie blach laserem, cięcie laserem stali, cięcie stali, cięcie aluminium, cięcie laserem aluminium, cięcie laserem stali kwasoodpornej nierdzewnej nierdzewni, cięcie laserem stali czarnej, metale obróbka, spawane konstrukcje stalowe, spawane konstrukcje aluminiowe, producent konstrukcji aluminiowych, projektowanie konstrukcji stalowych, konstrukcje spawane, spawanie stali kwasoodpornej, spawanie stali, spawanie stali nierdzewnej
Powiadom o błędzie
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij