Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij

Opis działalności

Firma geodezyjna działająca na terenie powiatu tarnogórskiego i Miasta Bytom. 15-stoletni staż. Mapy do celów projektowych, wytyczenia, inwentaryzacje powykonawcze, podziały, dokumentacja prawna.

Produkty i usługi

Usługi geodezyjne od A do Z. Profesjonalnie, rzetelnie, pewnie. Zawsze na czas.

W tym:

- pomiary geodezyjne,
- pomiary nieruchomości,
- tyczenie budynków,
- tyczenie drogi,
- tyczenie sieci,
- pomiary inwentaryzacyjne,
- usługi kartograficzne
- mapy, plany,
- mapy i mapki geodezyjne
- mapy numeryczne,
- kartografia,
- mapy do celów projektowych,


Firma geodezyjna z biurem geodezyjnym mieści się w Tarnowskich Górach przy ul. Staropolskiej 12 i świadczy szeroki zakres usług geodezyjnych oraz kserograficznych zarówno na rzecz klientów indywidualnych jak i firm, instytucji rządowych i pozarządowych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym i zapewniamy pełną dyspozycyjność, profesjonalizm oraz wysoką jakość wykonywanych usług.

Serdecznie zapraszamy.

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij