• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj

Opis działalności

Firma geodezyjna działająca na terenie śląska i nie tylko. Scalenia i wymiany gruntów,tyczenie, pomiary,mapy,podziały, rozgraniczenie i wszelkie dokumentacje.

Produkty i usługi

Usługi geodezyjne od A do Z. Profesjonalnie, rzetelnie, pewnie. Zawsze na czas.

W tym:

-pomiary geodezyjne,
-pomiary nieruchomości,
-tyczenie budynków,
-tyczenie drogi,
-tyczenie sieci,
-pomiary inwentaryzacyjne,
-usługi kartograficzne
-mapy, plany,
-mapy i mapki geodezyjne
-mapy numeryczne,
-kartografia,
-mapy do celów projektowych,


Firma geodezyjna z biurem geodezyjnym mieści się w Tarnowskich Górach przy ul. Staropolskiej 12 i świadczy szeroki zakres usług geodezyjnych oraz kserograficznych zarówno na rzecz klientów indywidualnych jak i firm, instytucji rządowych i pozarządowych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym i zapewniamy pełną dyspozycyjność, profesjonalizm oraz wysoką jakość wykonywanych usług.Serdecznie zapraszamy.

Opinie