Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
"Pro Home" Agnieszka Zwierkowska w Panoramie Firm

Promocje

Ważna od
2015-11-16

Dla Klientów z PANORAMY FIRM POMIARY I WYCENA GRATIS!

Bramy MIROLA w najlepszych cenach: rolowane i segmentowe!

Opis działalności

Okna, drzwi, podłogi, bramy garażowe, rolety, parapety. Nowy adres E-mail: sklep@prohomesklep.pl Stary adres: prohome2007@onet.eu

Marki i specjalizacje

Okna - DRUTEX
Drzwi - AGMAR, DRE, HOK, PORTA, STOLPAW
Podłogi - CLASSEN, KRONOPOL, KRONO ORIGINAL
Bramy garażowe - MIROLA
Rolety - SOMAX:
- system standard
- system podtynkowy
- system nadprożowy
- rolety naokienne

Parapety:
- wewnętrzne
- zewnętrzne (aluminiowe, stalowe)

Klamki - UDS, DOMINO
PORTA DRZWI DRUTEX MIROLA VDS DOMINO

Produkty i usługi

Nasza firma "Pro Home" jest doskonałym rozwiązaniem dla osób zainteresowanych kupnem okien, drzwi, bram garażowych, paneli podłogowych, a także pozostałych niezbędnych elementów wykończeniowych dla Twojego domu.

Doradzimy idealne rozwiązanie przy wyborze produktu, tak aby zaspokoić Państwa potrzeby i fachowo spełnić oczekiwania.

Proponujemy również profesjonalną usługę w zakresie pomiarów i montażu (pomiar, wycena gratis).

PARAPETY:

Parapety zewnętrzne aluminiowe - Przeznaczone do montażu z oknami z PVC, drewnianymi i wykonanymi z aluminium. Dwie techniki wykonania - tłoczone lub zimno gięte. Estetyczne i trwałe (bardzo odporne na wpływ warunków atmosferycznych). Odporne na wilgoć, zaplamienie, niepalne, odporne na chemikalia i środki czystości stosowane w domu.

Parapety zewnętrzne stalowe - wytrzymałe i stabilne. Odporne - lakier poliestrowy zabezpiecza przed korozją, temperaturą i światłem, wysoką twardość oraz odporność na zarysowania i chemikalia estetyczne - równomierna powierzchnia, łatwe do utrzymania w czystości parapety te są powlekane (po uprzednim ocynkowaniu)kilkoma warstwami powłok poliestrowych, co daje im żywotność na kilkadziesiąt lat ,bez konieczności malowania wszystkie parapety pokryte są folia polietylenowa, zabezpieczająca powierzchnie lakieru dekoracyjnego przed uszkodzeniem podczas montażu.

Rolety Naokienne - Oferowane do montażu z każdym systemem profili okiennych PCV, również z drewna i aluminium. estetyczny wygląd, szybki montaż na oknie za pomocą klipsa lub listwy mocującej. Dzięki zastosowaniu szerokiej klapy rewizyjnej łatwy dostęp do wnętrza rolety celem dokonania konserwacji lub naprawy. System ten charakteryzuje się doskonałą izolacją termiczną i akustyczną, szeroki wybór kolorystyki skrzynek i prowadnic dostosowany do renolitu stolarki otworowej oferowanej na rynku przez producentów okien.

Certyfikaty

okna drzwi bramy garożowe
rolety naokienne okna aluminiowe okna pcv systemy okienne profile okienne

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij