• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
"Meble Wójcik" w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Meble Wójcik to producent mebli kuchennych na wymiar, a także zestawów meblowych. Oferujemy wysoką jakość usług i korzystne ceny.

O nas

Firma Meble Wójcik to producent mebli o ugruntowanej na rynku pozycji. Od 1997 roku zajmujemy się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości mebli kuchennych. Meble te samodzielnie projektujemy z uwzględnieniem wszelkich uwag i sugestii naszych indywidualnych Klientów. Do każdego wykonywanego przez nas mebla podchodzimy indywidualnie, starając się nadać mu własny styl i charakter. Nasi pracownicy charakteryzują się zmysłem artystycznym, dlatego tworzone przez nas meble są inne niż wszystkie.

Dla firmy Meble Wójcik najważniejsze jest satysfakcja naszych Klientów ze zrealizowanych przez nas projektów, która wpływa na ogólne zaufanie, jakim nas obdarzają. Oprócz mebli kuchennych produkujemy i sprzedajemy także meble pokojowe, wypoczynkowe i młodzieżowe, oraz zestawy meblowe do jadalni, kuchni i sypialni. Z uwagą słuchamy wszelkich uwag od naszych Klientów, dzięki czemu bez przerwy poszerzamy i udoskonalamy naszą ofertę.

W ofercie mebli firmy Meble Wójcik znajdą państwo nie tylko klasyczne projekty, ale także bardziej nowoczesne rozwiązania. Staramy się obserwować i nadążać za obowiązującymi na rynku meblarskim trendami. Dzięki temu w naszej bogatej kolekcji znajdą Państwo z pewnością rozwiązanie pasujące do waszych oczekiwań.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy meblarskiej Meble Wójcik. Gwarantujemy korzystne ceny i wysoką jakość. Stali Klienci mogą liczyć na korzystne zniżki! Zapraszamy!

Produkty i usługi

W ofercie firmy Meble Wójcik znajdą Państwo:

- meble pokojowe,
- segmenty,
- meble segmentowe,
- meble systemowe,
- meble młodzieżowe,
- meble kuchenne na wymiar,
- meble kuchenne na zamówienie,
- komplety wypoczynkowe,
- kanapy,
- wersalki,
- fotele,
- stoły,
- krzesła,
- meble stylowe,
- kuchnie na wymiar,
- witryny,
- sofy,
- narożniki,
- sypialnie,
- szafy,
- łóżka,
- meble do sypialni,
- szafy do zabudowy,
- zabudowa wnęk,
- nowoczesne meble,
- meble wypoczynkowe,
- garderoby,
- stoliki drewniane,
- stoły z drewna,
- szklane stoły,
- stoły aluminiowe.

Obszar usług: Jędrzejów, Kielce, Olkusz, Myszków, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Koniecpol

Opinie

0/1000
Wspaniałe meble, PIĘKNE I DO TEGO TRWAŁE. POLECAM
KASIA 2012-07-09
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij