• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Gardenia Bracha Szymon w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Projektowanie i wykonywanie ogrodów, układanie kostki brukowej i granitowej , systemy nawadniające, systemy oświetleniowe. Pielęgnacja ogrodów, odśnieżanie, centrum ogrodnicze.

Marki i specjalizacje

Gardenia Kielce, Ogrody Kielce, ogrody, projektowanie ogrodów, budowa ogrodów, projektowanie terenów zieleni, systemy nawadniające, zielone dachy, gospodarka drzewostanem, budowa kompleksowa ogrodów, projektowanie ogrodów, budowa chodników, układanie kostki

Produkty i usługi

Zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów i terenów zieleni różnego typu: ogrody japońskie, oczka wodne, kaskady, stawy kąpielowe, trawniki z siewu, trawniki z rolki, ogrody skalne oraz automatyczne systemy nawadniające. Ponad to Firma Gardenia zajmuje się kompleksowym układaniem kostki brukowej jak i granitowej. Prace wykonujemy w krótkich i ustalonych terminach a ich zakres ustalamy osobiście na miejscu według naszego projektu lub pomysłu Klienta. Oferujemy najwyższą jakość usług ogrodniczych jak i brukarskich.

W okresie swojego istnienia GARDENIA wykonała wiele niepowtarzalnych ogrodów prywatnych, jak również realizowała zamówienia od firm m.in. Mc Donalds Polska Sp. z o.o. , Pol-Mot Sp. Z o.o. ,Tandem Sp. Z o.o. , Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu , Wspólnota Mieszkaniowa Nieruchomość , Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Aviva, WSP Społem , Kieleckie Kopalnie Surowców Mineralnych SA. Unibet SA. Instal Obiekt itp. Ludzie związani z naszą firmą starają się realizować coraz ciekawsze rozwiązania architektoniczne oraz stosować najnowsze technologie w urządzaniu terenów zieleni. Jako fachowcy w tej branży zawsze służą dobrą radą i praktyczną pomocą. Projektujemy i wykonujemy innowacyjne produkty dla wymagających Klientów. Można nam zaufać podczas zakładania, pielęgnacji i wyposażania swojego ogrodu, trawnika, stawu, basenu.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij