Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Opis działalności

Witamy Państwa na profilu Naszej Kancelarii Adwokackiej. Świadczymy usługi w zakresie Prawa cywilnego, Prawa karnego, Prawa administracyjnego SPADKI I PODZIAŁY MAJĄTKU Pomożemy Państwu w sprawach spadkowych, podziałach majątków: podziałach spadków oraz podziałach majątków związanych z konfliktami małżeńskimi, rodzinnymi. Jeśli zamierzacie Państwo wnieść sprawę o zachowek służymy pomocą jak skutecznie dochodzić swych praw przed sądem

O nas

Witamy Państwa na profilu Naszej Kancelarii Adwokackiej. Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Wałęka i Adwokat Katarzyna Kita-Wałęka zapewnia kompleksową pomoc prawną klientom indywidualnym, przedsiębiorcom, instytucjom publicznym i samorządowym m. in. w zakresie prawa cywilnego, karnego, karno – skarbowego, prawa handlowego, prawa obrotu nieruchomościami, prawa autorskiego, prawa zamówień publicznych, prawa administracyjnego, prawa pracy, prawa własności intelektualnej a także sporów i postępowań sądowych. Kancelaria znajduje się w centrum Kielc.

Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe daje Państwu gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług, rzetelności oraz skuteczności podejmowanych przez nas działań.

SPRAWY KARNE

Nasza Kancelaria zgromadziła przez lata bogate doświadczenie w skutecznym prowadzeniu spraw karnych, zwłaszcza dotyczących przestępstw gospodarczych. Reprezentujemy naszych klientów na wszystkich etapach postępowania karnego: w postępowaniu przygotowawczym, w tym w postępowaniach aresztowych, w postępowaniu sądowym jak i w postępowaniu wykonawczym.

ROZWODY SEPARACJE ALIMENTY

Jeśli jesteście Państwo w niezbyt komfortowej sytuacji, która związana jest z rozwodem, chcecie wnieść pozew rozwodowy do sądu, pozew dotyczący obniżenia alimentów, macie Państwo problem dotyczący sprawiedliwego podziału majątku wspólnego, nasza Kancelaria zapewni Państwu wszechstronną pomoc prawną, począwszy od udzielenia porady prawnej do przygotowania pism sądowych i reprezentacji w sądzie na rozprawie sądowej.

SPADKI I PODZIAŁY MAJĄTKU

Pomożemy Państwu w sprawach spadkowych oraz podziałach majątków: podziałach spadków oraz podziałach majątków związanych z konfliktami małżeńskimi, rodzinnymi. Jeśli zamierzacie Państwo wnieść sprawę o zachowek, o wykonanie zapisu testamentowego lub macie spór dotyczący podziału majątku lub rozliczenia nakładów, służymy pomocą jak skutecznie dochodzić swych praw przed sądem.

Marki i specjalizacje

SPRAWY CYWILNE

Nasza Kancelaria świadczy wszechstronną pomoc prawną w sprawach cywilnych. Reprezentujemy naszych klientów we wszelkiego rodzaju sprawach cywilnych przed sądami na terenie Kielc i całego Województwa Świętokrzyskiego. Mamy doświadczenie w prowadzeniu sprawach sądowych dotyczących drobnych bieżących spraw życia codziennego jak i w długich i skomplikowanych procesach przeciwko ubezpieczycielom a także developerom.

Produkty i usługi

Kancelaria świadczy usługi prawne w pełnym zakresie zarówno dla przedsiębiorstw i osób prywatnych.

Kompleksowa obsługa prawna:
- prawo karne
- sprawy rozwodowe
- sprawy majątkowe
- prawo cywilne
- obsługa prawna
- obsługa prawna firm
- pomoc prawna
- porady prawne
- umowy prawne
- umowy deweloperskie
- sprawy sądowe

Opinie

0/1000
Polecam kancelarię.
Grzegorz 2014-05-27
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij