Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
EWIP Centrum Zamocowań Liszczyk Zbigniew w Panoramie Firm

Opis działalności

Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu dystrybucji różnego rodzaju zamocowań, wykorzystywanych między innymi w takich gałęziach przemysłu, jak: budownictwo, stolarka, motoryzacja czy kamieniarstwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

O nas

Działająca w branży systemów zamocowań, kielecka firma EWIP Centrum Zamocowań świadczy swoje usługi z zakresu dystrybucji różnego rodzaju zamocowań, wykorzystywanych między innymi w takich gałęziach przemysłu, jak: budownictwo, stolarka, motoryzacja czy kamieniarstwo – „Gwarantujemy, że znajdziecie Państwo u nas każde zamocowanie, odpowiednie dla każdego urządzenia.”

Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Marki i specjalizacje

Reca, Intec, Fischer, Ejot, Koelner, Marcopol, Promet gwoździe, Stanley, Wkręt-Met, Mungo, Sormat, Trutek.

Produkty i usługi

Firma EWIP Centrum Zamocowań prowadzimy dystrybucję zamocowań takich światowych marek, jak:

- BMF – złącza i wsporniki do więźb dachowych, a także altan ogrodowych oraz do innych zastosowań (również ze stali nierdzewnej – na zamówienie)
- Reca – techniki mocowania i narzędzi: wierteł SDS+, nitownic do nitonakrętek oraz końcówek wkrętarek
- SFS Intel – wkręty/łączniki do płyt warstwowych, wkręty samowierte, samogwintujące, system TI do mocowań ociepleń i pokryć dachowych oraz narzędzi systemowych
- Fischer – techniki mocowania w budownictwie: koszulki UV, SX, UX, FU, kołki rozporowe, zamocowania chemiczne, kotwy wbijane, kotwy rozprężne, mocowania stopni „ślepe”, mocowania rusztowań, mocowania ramowe, mocowania w pustych przestrzeniach, uszczelnienia i pianki montażowe, mocowania elektryczne, mocowania specjalne, jak również wiertła i narzędzia Kress
- Ejot – wkręty w technice mocowania, długie kołki rozporowe do różnych materiałów budowlanych fi 8, 10,14 i długościach 80 mm-220mm: beton komórkowy, porotherm, kratówka
- Kelner – techniki mocowania w budownictwie
- Marcopol – techniki mocowania i akcesoria meblarskie
- Promet – gwoździe budowlane, stolarskie, pierścieniowe, ocynkowane, do gwoździarek łączonych tworzywem sztucznym (atest EPAL na gwoździe pierścieniowe do produkcji EURO-palet)
- Stanley – narzędzia dla profesjonalistów i majsterkowiczów
- Wkręt-Met – techniki mocowania w budownictwie
- Format – kotwice fińskie
- Mungo – techniki mocowania

W celu zapoznania się z szerszą ofertą, zapraszamy na stronę internetową: www.ewip.fm.interia.pl

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij