Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij
EWIP Centrum Zamocowań Liszczyk Zbigniew w Panoramie Firm

Opis działalności

Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu dystrybucji różnego rodzaju zamocowań, wykorzystywanych między innymi w takich gałęziach przemysłu, jak: budownictwo, stolarka, motoryzacja czy kamieniarstwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

O nas

Działająca w branży systemów zamocowań, kielecka firma EWIP Centrum Zamocowań świadczy swoje usługi z zakresu dystrybucji różnego rodzaju zamocowań, wykorzystywanych między innymi w takich gałęziach przemysłu, jak: budownictwo, stolarka, motoryzacja czy kamieniarstwo – „Gwarantujemy, że znajdziecie Państwo u nas każde zamocowanie, odpowiednie dla każdego urządzenia.”

Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Marki i specjalizacje

Reca, Intec, Fischer, Ejot, Koelner, Marcopol, Promet gwoździe, Stanley, Wkręt-Met, Mungo, Sormat, Trutek.

Produkty i usługi

Firma EWIP Centrum Zamocowań prowadzimy dystrybucję zamocowań takich światowych marek, jak:

- BMF – złącza i wsporniki do więźb dachowych, a także altan ogrodowych oraz do innych zastosowań (również ze stali nierdzewnej – na zamówienie)
- Reca – techniki mocowania i narzędzi: wierteł SDS+, nitownic do nitonakrętek oraz końcówek wkrętarek
- SFS Intel – wkręty/łączniki do płyt warstwowych, wkręty samowierte, samogwintujące, system TI do mocowań ociepleń i pokryć dachowych oraz narzędzi systemowych
- Fischer – techniki mocowania w budownictwie: koszulki UV, SX, UX, FU, kołki rozporowe, zamocowania chemiczne, kotwy wbijane, kotwy rozprężne, mocowania stopni „ślepe”, mocowania rusztowań, mocowania ramowe, mocowania w pustych przestrzeniach, uszczelnienia i pianki montażowe, mocowania elektryczne, mocowania specjalne, jak również wiertła i narzędzia Kress
- Ejot – wkręty w technice mocowania, długie kołki rozporowe do różnych materiałów budowlanych fi 8, 10,14 i długościach 80 mm-220mm: beton komórkowy, porotherm, kratówka
- Kelner – techniki mocowania w budownictwie
- Marcopol – techniki mocowania i akcesoria meblarskie
- Promet – gwoździe budowlane, stolarskie, pierścieniowe, ocynkowane, do gwoździarek łączonych tworzywem sztucznym (atest EPAL na gwoździe pierścieniowe do produkcji EURO-palet)
- Stanley – narzędzia dla profesjonalistów i majsterkowiczów
- Wkręt-Met – techniki mocowania w budownictwie
- Format – kotwice fińskie
- Mungo – techniki mocowania

W celu zapoznania się z szerszą ofertą, zapraszamy na stronę internetową: www.ewip.fm.interia.pl

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij