Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij

Opis działalności

W dniu ślubu chcesz wyglądać elegancko i wytwornie. Wybierając suknie dostępne w salonach „Adel” zachwycisz siebie i swoich najbliższych.

Produkty i usługi

W dniu ślubu chcesz wyglądać elegancko i wytwornie. Wybierając suknie dostępne w salonach „Adel” zachwycisz siebie i swoich najbliższych.
Dla kobiet ceniących niezależność przygotowaliśmy kolekcję nowoczesną, pełną oryginalnych materiałów i różnorodnych krojów.
Panie, które cenią delikatność i naturalność znajdą w naszych salonach suknie romantyczne, zwiewne dające dużo wdzięku i uroku.
Zależy nam, aby każda klientka firmy „Adel” tego szczególnego dnia wyglądała jak najpiękniej, dlatego dbamy o każdy szczegół. Do wymarzonej sukni dobierzemy welon, toczek, stroik do włosów, biżuterię i obuwie.
W salonach firmy „Adel” znajdujących się z Busku-Zdroju, Mielcu i Saszowie można:
- wybrać kreację ślubną z najnowszej kolekcji 2013
- kupić suknię z bieżącej ekspozycji z dopasowaniem do sylwetki
- wypożyczyć suknię znajdującą się w salonie. Cena wypożyczenia to 50% wartości sukni nowej
- wyczyścić suknię ślubną i zreperować
Naszym przyszłym Paniom Młodym oferujemy wspaniałą atmosferę i kompetentną obsługę. Gwarantujemy satysfakcję z dokonanego zakupu.
Panów zapraszamy do działu męskiego w Busku-Zdroju ul. Mickiewicza 6. Proponujemy garnitury polskich i włoskich firm: Pako Lorente, Harmond i inne znanych z nowoczesnego wzornictwa, modnych fasonów i przystępnych cen. W firmie „Adel” znajdziesz garnitury, które założysz również na ślub przyjaciół lub inną wzniosłą uroczystość.
Pary Młode, które chcą zachwycić siebie i swoich najbliższych zapraszamy do salonów „Adel”
Współpraca z renomowanymi polskimi i zagranicznymi firmami: GALA, AFRODYTA, IGAR, VENESSA, ANTRA, MS MODA, WHITE LADY, AGNES, RELEVANCE, VERISE, URSZULA MATEJA daje gwarancję oryginalności i satysfakcji.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij