Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Adelmoda w Panoramie Firm

Opis działalności

W dniu ślubu chcesz wyglądać elegancko i wytwornie. Wybierając suknie dostępne w salonach „Adel” zachwycisz siebie i swoich najbliższych.

Produkty i usługi

W dniu ślubu chcesz wyglądać elegancko i wytwornie. Wybierając suknie dostępne w salonach „Adel” zachwycisz siebie i swoich najbliższych.
Dla kobiet ceniących niezależność przygotowaliśmy kolekcję nowoczesną, pełną oryginalnych materiałów i różnorodnych krojów.
Panie, które cenią delikatność i naturalność znajdą w naszych salonach suknie romantyczne, zwiewne dające dużo wdzięku i uroku.
Zależy nam, aby każda klientka firmy „Adel” tego szczególnego dnia wyglądała jak najpiękniej, dlatego dbamy o każdy szczegół. Do wymarzonej sukni dobierzemy welon, toczek, stroik do włosów, biżuterię i obuwie.
W salonach firmy „Adel” znajdujących się z Busku-Zdroju, Mielcu i Saszowie można:
- wybrać kreację ślubną z najnowszej kolekcji 2013
- kupić suknię z bieżącej ekspozycji z dopasowaniem do sylwetki
- wypożyczyć suknię znajdującą się w salonie. Cena wypożyczenia to 50% wartości sukni nowej
- wyczyścić suknię ślubną i zreperować
Naszym przyszłym Paniom Młodym oferujemy wspaniałą atmosferę i kompetentną obsługę. Gwarantujemy satysfakcję z dokonanego zakupu.
Panów zapraszamy do działu męskiego w Busku-Zdroju ul. Mickiewicza 6. Proponujemy garnitury polskich i włoskich firm: Pako Lorente, Harmond i inne znanych z nowoczesnego wzornictwa, modnych fasonów i przystępnych cen. W firmie „Adel” znajdziesz garnitury, które założysz również na ślub przyjaciół lub inną wzniosłą uroczystość.
Pary Młode, które chcą zachwycić siebie i swoich najbliższych zapraszamy do salonów „Adel”
Współpraca z renomowanymi polskimi i zagranicznymi firmami: GALA, AFRODYTA, IGAR, VENESSA, ANTRA, MS MODA, WHITE LADY, AGNES, RELEVANCE, VERISE, URSZULA MATEJA daje gwarancję oryginalności i satysfakcji.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij