Lista
Mapa

Alkohole hurt - Polska

- znaleziono 1 316 firm
 • Drukuj
 • Udostępnij
 • Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij

Baza firm z dnia 27.04.2015r.

 • 1
  0
  hurtownia alkoholi, alkohole, alkohole hurt, alkohol hurt, hurtowa sprzedaż wody
  32 671 70 45
  ul. Podmiejska 90, Zawiercie
  , - piwo w puszkach. Wina (markowe krajowe i importowane): - słodkie, - półsłodkie, - półwytrawne, - wytrawne, - deserowe, - vermouth, - wina zwykłe, - nalewki. Alkohole powyżej 18% czyste i kolorowe - pełny asortyment. Alkohole szlachetne, koniaki, brandy, whisky i inne. Firma Handlowa Viva prowadzi...