• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
Omega Sklep Zdrowa Żywność Firma Handlowa Piotr Swatowski w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Zapraszamy na zakupy wszystkich ceniących sobie najlepszą jakość świeżych owoców i warzyw.

Marki i specjalizacje

 warzywa owoce,produkty ekologiczne,dostawa warzyw,hurt warzyw,warzywniak,zieleniak,sklep owoce warzywa,zaopatrzenie hoteli,zaopatrzenie gastronomi,nabiał ekologiczny,jaja zielononóżki,truskawki,ziemniaki,

Produkty i usługi

Zajmujemy się całoroczną sprzedażą świeżych warzyw, owoców i art. ekologicznych. Przez wszystkie lata naszej działalności zdobyliśmy duże doświadczenie w dziedzinie handlu i dostaw produktów rolnych.
Współpracujemy z dużą liczbą producentów , a z roku na rok przybywa nam coraz większa grupa dostawców z gospodarstw ekologicznych. Posiadamy odpowiednie środki transportu przystosowane do przewozu żywności.


Produkty ekologiczne, jaja ekologiczne, zdrowa żywność, warzywniak, gdzie kupić produkty ekologiczne, ekologiczne sery kozie, austryjackie sery żółte, soki tłoczone na zimno, soki z kiszonych warzyw, świeże warzywa, jaja kur zielononóżki, mleko kozie Wrocław, dobry warzywniak Wrocław, najlepszy warzywniak, pieczywo na zakwasie, chleby żytnie, chleby razowe, żywność dla diabetyków, pieczywo bezglutenowe, ekologiczna kapusta kiszona

Opinie

0/1000
Super ekologiczny sklep! Duży wybór i miła obsługa.
ewa bioeden 2014-10-09
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij