• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
JB S.C. Produkcja Odzieży Eksport-Import w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Zajmujemy się szyciem odzieży damskiej. Nasza oferta obejmuje sukienki, garsonki, komplety, spodniumy, żakiety, a w sezonie jesienno - zimowym płaszcze i kurtki.

Marki i specjalizacje

Produkcja odzieży damskiej. Rozmiary od 36 do 48

Produkty i usługi

Istniejemy na rynku od 1989 roku. Zajmujemy się szyciem odzieży damskiej.

Nasza oferta obejmuje sukienki, garsonki, komplety, spodniumy, żakiety, a w sezonie jesienno - zimowym płaszcze i kurtki.

Do produkcji stosujemy najwyższej jakości tkaniny importowane i polskie. Nasze kolekcje projektowane są wg najnowszych trendów mody.

Wysoką jakość produkcji uzyskujemy dzięki profesjonalnemu parkowi maszyn i wykwalifikowanej kadrze.

Odbiorców detalicznych zapraszamy do sklepu znajdującego się w siedzibie firmy.

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij