• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj
"Studio Mody" Bożena Matuszewska w Panoramie Firm

Opis działalności

Nie trać czasu, bądź modna. Poprawki wykonasz w sklepie firmowym.

Produkty i usługi

W Studio M znajdziesz eleganckie stroje wizytowe, suknie koktajlowe i wieczorowe, kostiumy i garnitury, które samodzielnie projektujemy i szyjemy z myślą o kobietach młodych i dla kobiet, które czują się młode.
W Studio M sprzedajemy kreacje o niepowtarzalnym stylu z wysokiej jakości tkanin.
Zapewniamy, że wraz z zakupioną kreacją otrzymasz gwarancję wysokiej jakości, która jest wizytówką Studio M.

Wyroby Studio M możesz kupić w Sklepie Firmowym we Wrocławiu przy ul. Łokietka 18 oraz w wielu sklepach detalicznych na terenie całej Polski.

Zostań naszą Klientką. Dołożymy wszelkich starań, aby Twoje zakupy w Studio M były przyjemne i udane.


Ważne:

Na życzenie możesz dokonać wszelkich poprawek miarowych. Poprawki wykonasz w Sklepie Firmowym