Dodaj swoją firmę
Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij
Drukuj Udostępnij

Opis działalności

Nasza firma jako producent mebli, posiada szeroką gamę: frontów, blatów, korpusów, okuć meblowych, drzwi przesuwnych. Nie mamy gotowych zestawów. Każdy projekt jest realizowany indywidualnie.

Produkty i usługi

Nasza firma jako producent mebli, posiada szeroką gamę: frontów, blatów, korpusów, okuć meblowych, drzwi przesuwnych.
Nie mamy gotowych zestawów. Każdy projekt jest realizowany indywidualnie. Umożliwia to łączenie i zestawianie wszystkich elementów (frontów, blatów, korpusów) z których składają się meble.
AKTUALNA OFERTA AKCESORIÓW MEBLOWYCH

Akcesoria meblowe możemy podzielić na:

1.Okucia meblowe (zawiasy, prowadnice podnośniki itp.)mające duży wpływ na jakość, funkcjonalność i eksploatację mebli.

W naszych meblach montujemy okucia firm:

- FGV (profesjonalna jakość produktu i zrównoważona cena )

- HETTICH (bardzo wysoka jakość produktu, szeroka gama rozwiązań technicznych, ceniona zarówno przez producentów mebli jak i przez klientów)

- BLUM (bardzo wysoka jakość produktu, szeroka gama rozwiązań technicznych, ceniona zarówno przez producentów mebli jak i klientów)

2. Wyposażenie mebli: carga, kosze, szuflady relingowe, półki obrotowe, wkłady na sztućce itp. pozwalają na optymalne i wygodne zagospodarowanie wnętrza szafek.

AKTUALNA OFERTA BLATÓW:

1.Blaty z płyty wiórowej pokrytej laminatem gr.28 mm i 38 mm.firm: ALPO, KRONOPOL, LUPUS. Najbardziej popularne ze względu na szeroką gamę kolorystyczną i cenę.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij