Galerie zdjęć

Opis działalności

Specjalista chorób wewnętrznych i hematologii. Konsultacje i prowadzenie diagnostyki i leczenia.

Marki i specjalizacje

Konsultacje w zakresie i prowadzenie diagnostyki i leczenia:
a) Nieprawidłowości w zakresie liczby białych krwinek (WBC, leukocytozy), niedokrwistości (anemii), liczby płytek krwi (PLT)
b) Białaczek
c) Chłoniaków (chłoniaki nieziarnicze, chłoniak Hodgkina, szpiczak mnogi)
d) Zespołów mielodysplastycznych
e) Zaburzeń krzepnięcia krwi
f) Konsultacje także w domu pacjenta

Produkty i usługi

Stanisław Potoczek urodził się w Bobowej 08.02.1964, gdzie ukończył szkołę podstawową a następnie liceum ogólnokształcące (1982). W 1988 ukończył z wyróżnieniem wydział lekarski Wrocławskiej Akademii Medycznej.

W dn. 01.10.1988 rozpoczął pracę w Klinice Hematologii AM we Wrocławiu na stanowisku asystenta. Staże podyplomowe odbywał w Klinikach SPSK nr 1. we Wrocławiu. Ponadto przebywał na stażach w Centrum Onkologii im. MSC w Warszawie, gdzie rozwijał swoje zainteresowania patomorfologią szpiku (trepanobiopsja) w Samodzielnej Pracowni Patomorfologii Prof. Olgi Mioduszewskiej (1995) oraz immunofernotypowaniem komórek chłoniakowych (Kier. Prof. Jerzy Kawiak -2003). Ponadto pracował w prywatnej Przychodni Hemato-onkologicznej "Anmed" we Wrocławiu w okresie 1997-1999.

W 1991 uzyskał I stopień a w roku 1999 drugi stopień z zakresu chorób wewnętrznych, w roku 1997 został adiunktem Kliniki Hematologii. W roku 2002 uzyskał specjalizacje z zakresu hematologii.

Od IV.2007 jest zatrudniony w Poradni Onkologicznej 4WSK jako konsultant szpitala Wojskowego w zakresie chorób krwi. Od 2004 roku jest biegłym sądowym Sądu Okręgowego we Wrocławiu z zakresu chorób wewnętrznych i hematologii. Od 2004 roku zatrudniony jest na stanowisku konsultanta Firmy Medicover. Do chwili obecnej jest związany z Kliniką Hematologii, Nowotworów Krwi i Transplantacji Szpiku AM we Wrocławiu, gdzie zatrudniony jest na stanowisku adiunkta.

Szczególne zainteresowania: przewlekła białaczka limfatyczna, diagnostyka morfologiczna szpiku - trepanobiopsja.

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij