• Dodaj firmę
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od Eniro Polska Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na kontakt dla celów marketingu bezpośredniego przez telefon lub inne telekomunikacyjne urządzenia końcowe od partnerów biznesowych Eniro Polska Sp. z o.o.
  Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
  Dziękujemy za zgłoszenie.
  Zamknij
 • Udostępnij
 • Drukuj

Galerie zdjęć

Opis działalności

Od wielu lat zajmujemy się naprawą kompresorów tłokowych wysokociśnieniowych wielostopniowych do 400atm wszystkich typów, oraz naprawą kompresorów śrubowych przewoźnych, stacjonarnych każdego typu. Wykonujemy naprawy główne, modernizujemy zestawy, serwisujemy. Prowadzimy serwis bieżący dostarczonych sprężarek i wyposażenia. Wiemy wszystko o kompresorach.

Marki i specjalizacje

GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG ! PRZYSTĘPNE CENY !
ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU !

Produkty i usługi

Naprawy główne sprężarek wielostopniowych tłokowych do 400 atm,
kompresorów niskociśnieniowych każdego typu, kompresorów śrubowych przewoźnych, stacjonarnych każdego typu, filtry, separatory, zawory bezpieczeństwa, złączki, chłodnice, dmuchawy, modernizacja.

Od wielu lat zajmujemy się naprawą
- kompresorów tłokowych wysokociśnieniowych wielostopniowych do 400atm wszystkich typów
- kompresorów śrubowych przewoźnych, stacjonarnych każdego typu.

Wykonujemy naprawy główne, modernizujemy zestawy, serwisujemy.
Prowadzimy serwis bieżący dostarczonych sprężarek i wyposażenia.
Wiemy wszystko o kompresorach.

Opinie

0/1000
Jestem zadowolony z zakupionego towaru. Klient z Wrocławia
2012-07-03
Fachowo , miło , konkretnie BEZ SCIEMY
BERT Strzegom 2010-02-16
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij