Vita Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów i Stomatologów w Panoramie Firm

Galerie zdjęć

Opis działalności

Leczymy już od 50 lat. 122 lekarzy specjalistów. Wysokiej klasy sprzęt. Pełen zakres usług. Specjaliści przychodni VITA przyjmują bez skierowań, wystawiają recepty refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, oraz posiadają uprawnienia do wystawiania zwolnień lekarskich.

O nas

Zebrane przez lata doświadczenia organizacyjne, wysoko wykwalifikowany personel medyczny, oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny, pozwalają nam świadczyć Państwu usługi medyczne sprawie i bezpiecznie.

Oferujemy ponadto atrakcyjne ceny usług. Specjaliści przychodni VITA przyjmują bez skierowań, wystawiają recepty refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, oraz posiadają uprawnienia do wystawiania zwolnień lekarskich.

Nasze laboratorium objęte jest ogólnopolskim programem kontroli jakości Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada certyfikat jakości badań analitycznych.
Wykonuje badania w zakresie analityki ogólnej, biochemii, bakteriologii, a także badania hormonów tarczycy, hormonów płciowych, antygenu prostaty PSA.

Każdy pacjent w naszej przychodni może liczyć na pomoc najwyższej jakości, ponieważ w Vicie zawsze pamiętamy o przyrzeczeniu lekarskim:

"Przyjmuję z szacunkiem i wdzięcznością dla moich Mistrzów nadany mi tytuł lekarza i w pełni świadomy związanych z nim obowiązków przyrzekam:
- obowiązki te sumiennie wypełniać;
- służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu;
- według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom (...);
- stale poszerzać swą wiedzę lekarską (...)"

Badając organizm człowieka mamy do dyspozycji różne możliwości:
* Pierwsza - pobranie fragmentu tkanki (krwi, moczu, wycinka,
itp. i następnie jego ocena.
* Druga - badanie narządów wewnętrznych za pomocą analizy
mikroprądów wytwarzanych przez narządy - EKG.
* Trzecia - badanie za pomocą fal ultradźwiękowych - USG,
lub promieni rentgenowskich - RTG.
* Czwarta - obejmuje metody polegające na "zaglądaniu" do
wnętrza organizmu za pomocą technik endoskopowych.

Marki i specjalizacje

Diagnostyka Medyczna:
- EEG
- EKG
- USG
- RTG
- Holter EKG i Holter RR
- Audiometria
- Gastroskopia i Rektoskopia
- Spirometria
- Laboratorium analityczne
- Laboratorium cytologiczne

Ponadto:
- Badania dla Medycyny Pracy
- Badania na prawo jazdy

Produkty i usługi

Nasi specjaliści leczą m.in. w zakresie:
- Alergolog
Leczenie alergii
Wykonywanie testów

- Angiolog
Leczenie chorób żył kończyn dolnych
leczenie miażdżycy tętnic kończyn dolnych

- Chirurg

- Dermatolog
Porady dla dorosłych i dzieci

- Gabinet akupunktury
Zespoły bólowe kręgosłupa oraz jamy brzusznej

- Gastrolog
Diagnozowanie i leczenie chorób przewodu pokarmowego

- Ginekolog
Badania ginekologiczne, cytologiczne i histopatologiczne

- Internista
Leczenie chorób wewnętrznych
Wizyty domowe

- Kardiolog
Diagnostyka, profilaktyka i leczenie chorób serca

- Laryngolog
Diagnostyka i leczenie chorób uszu, nosa, zatok bocznych nosa, jamy ustnej, ślinianek, gardła oraz krtani

- Nefrolog
Diagnostyka i leczenie chorób nerek

- Neurolog
Rozpoznawanie i leczenie schorzeń układu nerwowego, zarówno ośrodkowego, jak i obwodowego

- Okulista
Leczenie chorób oczu
Badanie dna oka

- Ortopeda
Rozpoznawanie i leczenie schorzeń narządów ruchu wrodzonych i nabytych oraz wad dziecięcych z interwencją chirurgiczną

- Psychiatra
Specjalistyczne konsultacje w celu ustalenia diagnozy i wydania orzeczenia

- Psycholog
Porady w sytuacjach konfliktowych w rodzinie, pracy, konflikty pokoleniowe, problemy egzystencji w nowych sytuacjach życiowych, problemy z nałogami

- Pulmonolog
Diagnozowanie i leczenie chorób płuc i opłucnej
Spirometria

- Reumatolog
Diagnozowanie i leczenie chorób reumatologicznych
Leczenie osteoporozy

- Urolog
Diagnostyka i leczenie układu moczowo - płciowego
Nie trzymanie moczu u kobiet

- Gabinet chorób tarczycy

- Stomatologia zachowawcza
Leczenie kanałowe stosowanie wkładów i nakładów zębowych

- Protetyka
Korony metalowe lane, palapontowe, steelonowe
Protezy, akrylowe ruchome częściowe i całkowite

- Gabinet zabiegowy
Pomiar ciśnienia tętniczego
Zastrzyki domięśniowe i dożylne

- Optyk
Dobór szkieł, okularów i soczewek kontaktowych
- Gabinet medycyny pracy
Wstępne i okresowe badania pracowników dopuszczające do pracy
Wydawanie i aktualizacja pracowniczych książeczek zdrowia

Opinie

0/1000

Słowa kluczowe

przychodnie lekarskie, przychodnia vita, lekarze, lekarze specjaliści, usg, EKG, eeg, rtg, rentgen, usg położnicze, 4d, gastroskopia, laboratorium, holter, audiometria, stomatolog, stomatolodzy, protetyka, protetycy, internista, ginekolodzy, ginekolog, urolog, dermatolog, alergolog, okulista, laryngolog, kardiolog, gastrolog, chirurg, ortopeda, reumatolog, psycholog, medycyna pracy, diagnostyka
Powiadom o błędzie
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zamknij